Čínský horoskop: Co nás čeká v únoru 2024, měsíci ohnivého tygra? Dopřejte si osobní prostor a přijměte výzvu, která vás posílí

Čínský horoskop na únor 2024: Dopřejte si osobní prostor a přijměte výzvu, která vás posílí
Zdroj: Unsplash

Letošní únor náleží podle čínského horoskopu ohnivému tygrovi. V souladu s feng shui přinese potřebu prosazení sebe sama na první místo v dobrém slova smyslu a osvobození se z nevyhovujících a nefunkčních situací.

Liběna Kubalíková
Liběna Kubalíková01. 02. 2024 15:30

Bude docházet k pochopení, že pokud půjdete proti sobě, proti své intuici, své vůli, budete sežráni zaživa. Neznamená to, že jste sobečtí, nepřizpůsobiví a nezáleží vám na ostatních. Pouze znáte své meze, máte ukotvené osobní hranice, pečujete o sebe a vážíte si sami sebe. Jste ve své síle.

Duše a zdraví

Měli jste poslední týdny zdravotní problémy, byli jste nemocní nebo jste se zranili? Jste podráždění a nervózní? Zpomalte, zbystřete a rozhodněte se, co pustíte, abyste byli méně zahlcení.

Zkuste minimalizovat vše či se úplně zbavit všeho, co by kalilo váš zrak. Vyzkoušejte třeba měsíc nepít alkohol. Můžete se připojit k oficiální akci Suchý únor a sdílet své zkušenosti s ostatními “sušiči”. Nebo si dejte jinou osobní výzvu, která pomůže zocelit vaše fyzické a psychické zdraví. Může to být pravidelné ranní pětiminutové cvičení, otužování se, odložení mobilu do šuplíku ihned po příchodu domů, čtení knížky místo sledování seriálu, psaní si deníku vděčnosti. Najděte si to svoje. Díky překonání výzvy získáte sílu a odvahu čelit situacím, které život přináší.

Práce a finance

Klíčovým tématem v práci bude osobní svoboda a hranice. Nezáleží na tom, zda jste zaměstnaní nebo podnikáte, posílit pocit osobní svobody bude rezonovat se všemi. Můžete být majitel firmy a dělat si takzvaně co chcete, ale cítíte se opravdu svobodní? Znáte své hranice?

Dokážete odmítnout projekt, zakázku, o které již nyní víte, že je pro vás nebo firmu problematická, personálně nebo časově náročná, přestože slibuje vzdušné zámky někdy v budoucnosti? Je nutné znát vlastní hodnotu. Protože pokud se každý den necháte vyždímat jako citrón a jen se honíte za chimérou příslibu v budoucnosti, ztracený čas a energie se vám nikdy nevrátí. Kdo zná svou cenu, dovolí si odmítnout a díky tomu roste jeho hodnota.

Partnerské vztahy a domov

V únoru si zkuste “urvat” trochu času pro sebe. Partnerské soužití spíše posílí, když tomu druhému dáte prostor, aby měl příležitost strávit volný čas po svém. Klidně vyrazte společně do kina, ale jděte každý na film podle svého gusta. I tak můžete následně sdílet zážitky.

Zkuste být s partnerem k sobě upřímní a vytáhnout na světlo kostlivce, který vás vnitřně sžírá. Věřte, že přestože se může vztah otřást v základech, v konečném důsledku vás to posílí. Vztah i vy sami můžete projít proměnou, která povede k novým a lepším začátkům.

Přeji vám úspěšné zdolání všech osobních výzev!

Pohled na únor 2024 připravila skrze intuitivní vnímání a feng shui životní a bytová poradkyně Liběna Kubalíková, která je autorkou blogu ​Být v pohodě.

Ideální šatník pro ženy 50+ obsahuje devět základních kousků: Nezapomínejte na výrazný doplněk, radí stylistka

Ideální šatník pro ženy 50+ obsahuje devět základních kousků: Nezapomínejte na výrazný doplněk, radí stylistka

Související články

Další články