Dcera Sabiny Laurinové a Pepy Vojtka roste do krásy: Valentýna má podobný výraz, ale také hodně ze svého tatínka

Dcera Sabiny Laurinové a Pepy Vojtka roste do krásy: Valentýna má podobný výraz, ale také hodně ze svého tatínka
Zdroj: Herminapress
Herečka Sabina Laurinová přišla v doprovodu dcery Valentýny na nedávnou premiéru závěrečné řady minisérie Iveta.Valentýna Vojtková je dcerou Sabiny Laurinové a Josefa Vojtka z kapely Kabát.Valentýna Vojtková doprovází mámu Sabinu Laurinovou často do společnosti.Sabina Laurinová nezastírá, že dcera Valentýna podědila její rysy.+ 8 fotek+ 9 fotek

Herečka Sabina Laurinová (52) do společnosti často chodí v doprovodu své starší dcery Valentýny (22), jejímž otcem je frontman skupiny Kabát Pepa Vojtek (58). V rozhovoru pro Lifee se herečka zamýšlí, komu se její dcera více podobá, nebo jestli zdědila některé povahové vlastnosti. Čemu se hereččina starší dcera aktuálně věnuje? Půjde ve šlépějích svých rodičů?  

Veronika Nováková
Veronika Nováková 14. 05. 2024 05:00

Herečka Sabina Laurinová (52) může být na svoji starší dceru právem pyšná. Dvaadvacetiletá blondýnka Valentýna je v prvním ročníku činohry na DAMU, za sebou už má maturitu na prestižní Ježkově konzervatoři v oboru muzikál. Kam se bude ubírat její profesní kariéra, to je nasnadě - z fotografií na jejích sociálních sítích je zřejmé, že se pilně věnuje také zpěvu a scénickému tanci.

Sabina Laurinová o starší dceři Valentýně

"Každá z mých dcer má hodně ze svých tatínků," zamýšlela se v našem rozhovoru Laurinová. Zatímco otcem Valentýny je zpěvák Pepa Vojtek, otcem mladší dcery Máji (15) je stomatolog Karel Kameník. Valentýna Vojtková má hereččiny charakteristické rysy v obličeji a dlouhé blond vlasy, stejně jako štíhlou postavu - Sabinu Laurinovou v ní nelze přehlédnout. "Každá jsme jiná. Povahové i vizuální rysy se občas setkají, ale potom se zase rozejdou. Každá dcera má ze mě něco," říká herečka.

Valentýna nezapře mně, ani tatínka

"S Valentýnkou máme podobný výraz, ale zároveň je tam něco z tatínka Je to taková mozaika. Samozřejmě i povahové rysy máme stejné, je to kolikrát legrační," připouští jedna z našich nejznámějších blonďatých hereček. "Člověk si říká: „Vždyť já vidím sebe, ona se teď chová úplně jako já!" Nebo: „Teď se zatvářila jako já!" Jsou to okamžiky. Jednou jsem prostě jejich maminka a nezapřeme se," shrnuje Laurinová se smíchem.

Holčičí rodinu už Valentýna opustila

Valentýna už opustila maminku a mladší sestru, čile cestuje po Evropě a věnuje se na DAMU studiu herectví. Na svém Instagramu uvádí, že má tendence být dramatická. Ostatně, to nám potvrdila sama Laurinová. "Jsme holčičí rodina a to dá docela zabrat. Každý věk přináší něco jiného," posteskla si populární herečka. Zda se Valentýna skutečně pustí do nestálých vod českého showbyznysu a brzy ji uvidíme také na televizní obrazovce, to je zatím otázkou času. Zatím si může užívat svobodného studentského života.

Na fotografie starší dcery Sabiny Laurinové a Pepy Vojtka, Valentýny Vojtkové, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články