Denní horoskop na 1. prosince 2023: Rybám prospěje špetka humoru, Štírům se bude ve všem dařit

Denní horoskop na 1. prosince 2023: Rybám dnes prospěje špetka humoru
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pátek 1. 12. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská01. 12. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vás varují, abyste si toho na sebe tolik nenakládali. Atmosféra není nejklidnější, mohli byste se v práci dostat s někým do konfliktu. Snažte se na sebe neupozorňovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Jestli budete trpěliví, dostanete zase o krok blíže k tomu, co jste si předsevzali. Pomůže vám, když věci nebudete tak hrotit. Měli byste se nad některé záležitosti spíše povznést, nezapomínejte na humor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, abyste k situaci, která nastane, zaujali profesionální přístup. Neodmítejte člověka, který bude potřebovat vaši pomoc. Poraďte mu s danou věcí, ale nedělejte za něj zase úplně všechno.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud jste dospěli k názoru, že ten nápor povinností už přestáváte zvládat, promluvte si o tom otevřeně se svými blízkými. Naložili jste si toho na sebe moc, pokuste se některé úkoly odložit, nebo úplně vynechat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Komunikujte s druhými lidmi otevřeně, nenechávejte ostatní, aby si museli něco domýšlet. Vyhnete se tak zbytečným nedorozuměním. Neznamená to však, že snad máte být ironičtí a že budete někoho urážet.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud sebou necháte manipulovat, věřte, že změna stanovisek by pro vás přínos neměla. Hleďte si svého a nepřisuzujte rozhodně žádný význam řečem, které se k vám donesou.

Tři znamení zvěrokruhu která se vyhýbají bílým plášťům.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Máte pocit, že jen přešlapujete na místě. Potřebujete impuls, kterým směrem se ubírat. Jiný pohled na některé záležitosti by vám teď přišel více než vhod...

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Veškeré povinnosti, vyřešíte bez větších potíží, když si hned na začátku zvolíte ten správný systém. Hlavně se nenechejte nikým a ničím rozptylovat, to jsou slabiny, na nichž byste měli zapracovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nezatěžujte se problémy druhých lidí, jen by vás to stálo zbytečnou energii. Máte přece svých povinností více než dost, tak se věnujte jejich řádnému splnění. Pokud hodláte něco ošidit, neprošlo by vám to.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vás povzbuzují, ať se bez obav pustíte i do náročných úkolů. Mohlo by se vám dařit úplně ve všem, na co sáhnete, jen si musíte více věřit. Nepodceňujte konkurenci, nyní vám jde o hodně.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste se snažit prioritně hledat v lidech to dobré, neodsuzujte nikoho jen podle toho, co o něm hovoří druzí. Vytvořte si vlastní zkušenost, máte přece svůj rozum a dobrou intuici, tak se tím také řiďte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Neměli byste se urážet, když si vám někdo dovolí vytknout vaše nedostatky. Zkuste se z toho poučit, zapracujte na sobě. Aspoň si dáte příště pozor a vyvarujete se podobných chyb.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články