Denní horoskop na 11. července 2024: Vodnáři se dozví šokující informace, Panny pocítí neklid

Denní horoskop na 11. července 2024: Vodnáři se dnes dozví šokující informaci
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na čtvrtek 11. 7. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 11. 07. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy prozrazují, že se od blízkých přátel dozvíte šokující informace. Nedělejte však předčasné závěry, nechejte nejprve všechny zainteresované osoby domluvit, až pak začněte jednat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás povzbuzuje, abyste nepolevovali, pokud chcete dosáhnout toho, co jste si předsevzali. Nevzdávejte to, později byste si to vyčítali. Spolupracujte s druhými lidmi, získáte nové zkušenosti.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Děláte si starosti, že jste se nechali příliš vtáhnout do problémů vám blízké osoby, která s tím ale nic nedělá? Rozčiluje vás to? Tak tomu učiňte rázný konec. Dotyčný musí předně chtít udělat nápravu sám.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Měli byste být v životě o něco průbojnější, jen tak se vám podaří dosáhnout toho, co jste si naplánovali. Uvědomte si, že některé záležitosti vyžadují poněkud aktivnější a důraznější přístup, zapracujte na tom...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Od rána vás provází nervozita, která může lehce přerůst v domácí konflikt. Raději si pusťte nějakou příjemnou hudbu na uklidnění. Peníze neřešte, ony přijdou...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše rodina se nyní chová velice hezky, zejména k vaší drahé polovičce. Považujte si toho a snažte trávit společně co nejvíce času.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nesnažte se uplatňovat své oblíbené pravidlo, že musíte mít v každé situaci pravdu. Bude prozíravější včas přiznat pochybení, než dokola zapírat...

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop prozrazuje, že pociťujete neklid. Zajděte si za kulturou nebo do společnosti, abyste přišli na jiné myšlenky. Nepřemáhejte se při plnění povinností a věci, jež vás nenaplňují, klidně odložte.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes vám dobře udělá masáž a plavání. Doma rozhodně neřešte žádné pracovní záležitosti. Pokud tedy nechcete, aby na vás ostatní byli naštvaní.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Neměli byste si neustále na něco stěžovat, jste tím pro své okolí už docela otravní. Nehledejte chybu pouze u jiných lidí, když vám nějaká věc nejde, tak se poraďte se zkušenějším člověkem.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás nabádá, abyste si přestali pořád na něco stěžovat. Pokud máte s něčím problém, začněte to řešit, rozčilováním si akorát ničíte zdraví. Zaměřte se na to pěkné, co vám v životě dělá největší radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přemýšlíte-li na dobrou investicí, zvažte nákup nemovitosti. I vaše partnerské soužití určitě ožije s novým domovem. Proberte ale všechna pro a proti.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články