Horoskop lásky na červenec: Štíři nebudou sedět v koutě, Kozorozi si musí hlídat svého miláčka

Horoskop lásky na červenec 2024: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?
Zdroj: Freepik

V červenci hvězdy přejí lásce. Může mít různé podoby a některá znamení zvěrokruhu také trošku potrápit, ale bez lásky se prostě neobejde nikdo. Podívejte se, co čeká v této oblasti všechna znamení zvěrokruhu.

Jana Jánská
Jana Jánská 26. 06. 2024 18:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Červenec přináší Vodnářům touhu po dobrodružství a nových zážitcích ve vztazích. Vezměte svého partnera na spontánní výlet vlakem nebo naplánujte aktivitu, kterou jste ještě nezkusili. Když se vydáte do neznáma spolu, zažijete spoustu věcí, které vás překvapí, pobaví a možná i zaskočí. Ale určitě obohatí váš vztah.

Pro nezadané: Tento měsíc můžete potkat někoho, kdo vás zaujme svou neobvyklostí a odvahou. Nebojte se otevřít své srdce novým lidem.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby mají před sebou měsíc plný romantiky a hlubokých emocí. Využijte teplé letní večery k dlouhým procházkám, otevřeným rozhovorům a společnému snění. Vaše schopnost vcítit se do druhých bude v tomto období obzvlášť silná.

Pro nezadané: Vaše vnímavost a empatie přilákají člověka, který hledá hluboké emocionální spojení. Nemějte strach projevit svou citlivou stránku.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Lidé narození ve znamení Berana zažijí neobvyklý červenec, neboť jim léto přinese do vztahu energii a vášeň. Se svým partnerem či partnerkou prožijete v ložnici intenzivní a vzrušující okamžiky, které vám může leckdo závidět...

Pro nezadané: Červenec je ideální pro nové začátky a dobrodružství. Můžete potkat někoho, kdo vás zaujme svou energií a odvahou. Nebojte se vykročit z komfortní zóny a otevřít se novým vztahům.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Červenec přináší Býkům harmonii a stabilitu ve vztazích. Soustřeďte se na budování domácí pohody a užívejte si společné chvíle s vaším protějškem. Vaše láska bude jen kvést... A víte proč? Díky drobným gestům a vzájemné péči. Tak se nezapomeňte navzájem hýčkat a dopřávat si příjemné okamžiky.

Pro nezadané: I když jste nad tím nikdy neuvažovali, v červenci se možná jedno staré přátelství změní a najednou v tomto vztahu půjde o něco víc...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Milí Blíženci, červenec si pro vás připravil zajímavou věc. Pro vás bude měsícem komunikace a intelektuálního propojení, což asi nezní moc lákavě, ale ve skutečnosti půjde o to, že se ve vztahu naladíte na stejnou vlnu. Zažijete spoustu chvil, kdy budete vědět, že si skvěle rozumíte a i bez slov...

Pro nezadané: Máte velkou šanci potkat člověka, který vás okouzlí svou inteligencí a humorem.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, červenec bude plný něhy a romantiky. Posílíte své vztahy díky společným zážitkům a intimním chvilkám. Naplánujte si romantické večeře, výlety k vodě nebo společné koukání na vaše oblíbené filmy.

Pro nezadané: Vaše citlivost a empatie přilákají někoho, kdo hledá upřímnou a hlubokou lásku. Nebojte se projevit své city a ukázat i zranitelnost...

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která v posteli nestojí za nic.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pro Lvy bude červenec měsícem plným vášně a intenzivních zážitků. Využijte svou energii k oživení vztahu – naplánujte zajímavé dobrodružství nebo romantickou večeři, která znovu zažehne jiskru ve vašem vztahu.

Pro nezadané: Vaše přitažlivost bude na vrcholu, což znamená, že máte velkou šanci přilákat někoho výjimečného. Nebojte se ukázat svou pravou tvář a otevřít se lásce.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny mohou v červenci ve vztazích očekávat klidnější období. Toto je ideální čas k zamyšlení. Pokud cítíte nějaké napětí, nebojte se o tom otevřeně mluvit se svým protějškem. Upřímná komunikace je ve zdravém vztahu nesmírně důležitá a může vést nejen k lepšímu porozumění, ale také k posílení vašeho spojení.

Pro nezadané: Tento měsíc se zaměřte na sebe a na to, co skutečně hledáte v potenciálním partnerovi. Ušetří vám to spoustu komplikací...

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy budou obklopeny láskou a podporou, což jim dodá sílu řešit jakékoli problémy, které se mohou objevit. Nezapomeňte věnovat čas svému partnerovi, aby se také cítil milován a oceňován.

Pro nezadané: Máte šanci potkat někoho, kdo vám ukáže, že ne všichni zajímaví lidé jsou už zadaní. Co s tím uděláte?

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři zažijí v červenci intenzivní vášeň a emoce. Vaše vztahy budou nabité energií, která vám zajistí úžasné zážitky. Prozkoumávejte se se svým protějškem navzájem a dělejte všechno, co se líbí vám oběma.

Pro nezadané: Červenec vás tak nabije energií, že rozhodně nebudete sedět v koutě. Ve víru vášně a nových známostí ale nezapomínejte na své zdraví...

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

A zase ta vaše touha po svobodě a nezávislosti... Střelci, musíte si rozmyslet, jestli je to všechno kompatibilní s vaším vztahem. Pokud máte protějšek, který to chápe, je všechno v pořádku. Jinak se zkuste zamyslet nad kompromisem.

Pro nezadané: Potkáte někoho, kdo sdílí vaši vášeň pro život a dobrodružství. Vážný vztah z toho nebude, ale ten vy vlastně ani nehledáte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Někdo krouží kolem vašeho miláčka. I když nejste moc zvyklí na boj o lásku, zkuste teď být trochu obezřetnější. Nemusíte zrovna ukazovat, že i Kozorozi dovedou použít drápky, spíše ve vztahu dejte najevo, co pro vás ten druhý znamená a jaké štěstí ve vás má...

Pro nezadané: Hledáte vztah, nebo si chcete v létě nezávazně užívat? Nejdříve byste si měli odpovědět na tuto otázku.

Další horoskopy ➔

Související články

Další články