Hříšný tanec: Natáčelo se na podzim ve spartánských podmínkách, Baby měla problém s milostnými scénami

21. srpna 2019
Youtube
Youtube

Kdo neviděl tento kultovní romanticko-hudební film alespoň tisíckrát, jako by nebyl. I když byl Hříšný tanec natočen před více než třiceti lety, dosud diváky neomrzel a hlášky jako „Bejby nebude sedět v koutě“ dávno zlidověly. Pořád jsou ale věci, které jste o tomto legendárním snímku nevěděli!

Brambůrky, víno, nohy na stůl a po ruce krabice papírových kapesníků – tak bude dnes vypadat večer nejedné české ženy. V televizi totiž budou vysílat legendární Hříšňák!

Co jste o tomhle romantickém filmu nevěděli?

Patrik si vše tančil sám

Patrick Swayze byl na rozdíl od své herecké kolegyně výborným tanečníkem. Zatímco ona využívala na většinu scén dublérku, on nikoliv.

Zatínání zubů

Jak později Patrick uvedl, většina tanečních scén pro něj byla frustrujících. Byl totiž daleko lepším tanečníkem než jeho filmová postava.

Spartánské podmínky

Přestože se film odehrává v létě, natáčení se protáhlo až do podzimu. Většina letních scén se tak natáčela ve velmi nízkých teplotách včetně tanečních scén v jezeře. Podmínky vskutku spartánské!

Píseň od Patricka

Ve filmu zazní také píseň She’s Like The Wind, kterou napsal, zazpíval a otextoval sám Patrick.

Bejby nechtěla líbat na ústa

Ač se to mnohým z nás zdá neuvěřitelné, Jennifer měla problém s milostnými scénami. Nechtěla totiž líbat Patricka na ústa a byla kvůli tomu mnohokrát napomínána samotným režisérem.

NA FOTOGRAFIE Z FILMU HŘÍŠNÝ TANEC SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Zavří­t reklamu