Denní horoskop na 14. září 2023: Blíženci by se měli vyhnout nočním aktivitám, Štírům prospěje víc pohybu

Denní horoskop na 14. září 2023: Blíženci by dnes večer raději měli sedět doma s knížkou v ruce
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na čtvrtek 14. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 14. 09. 2023 05:51

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Využijte dnes moudře veškerý potenciál vaší energie. Pokud vám něco nevychází, nenechte si zkazit náladu počátečními neúspěchy a snažte se dál. Úspěch si k vám jistě najde cestu.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Očekávejte novinky, které budou důležité pro zásadní rozhodnutí. Díky své pozornosti můžete narazit na nové poznatky, které by mohly ovlivnit vaše současné plány.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zkuste odstartovat proces, který alespoň na nějakou dobu zatočí s vaším trápením nebo nespokojeností. Zvažte malou dovolenou. Už si ji zasloužíte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento den může mít nálepku „nezapomenutelný“. Hvězdy přejí navazování nových osobních kontaktů. Nezapomeňte ale upřednostnit své zdraví.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Místo večerní zábavy zvolte raději brzký odchod domů a odpočívejte se zajímavou knihou. Vyhněte se nočním aktivitám. Zítra ráno to jistě oceníte.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud je to možné, zůstaňte dnes doma a věnujte se rodině. Případně pozvěte přátele a připravte chutnou večeři. Potěší to všechny zúčastněné.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Investujte do svého štěstí, třeba prostřednictvím nového sportovního vybavení. Nezapomeňte se držet v mezích vlastních možností. Nepřeceňujte své schopnosti ani finanční možnosti.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Postupujte opatrně! Vaše jednání by mělo mít jasný a dosažitelný cíl - to je vaše cesta k prosperitě. Zdržte se obviňování druhých ze svých neúspěchů.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Snažte se udržet emocionální rovnováhu a vyhněte se zbytečným konfrontacím. Odolejte nutkání reagovat na provokace agresivně, jen by to věci zhoršilo.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dopřejte si jídlo, které vám okamžitě zlepší náladu. Zařaďte do svého programu více fyzických aktivit a procházek. Brzy zaznamenáte pozitivní změny.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Buďte co nejvíce se svým protějškem, abyste zahnali veškeré negativní myšlenky. Jeho/její náruč vám poskytne potřebný klid. Večer nikam nechoďte, relaxujte s dobrou knihou.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Věnujte pozornost svým blízkým. Jejich moudrost by mohla být klíčem k problémům, které potřebujete vyřešit. Snažte se řídit radami, které dostanete. Nemusí být vždy jen po vašem...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Související články

Další články