Denní horoskop na 18. června 2024: Lvy čeká setkání s láskou, Střelci by měli být průbojnější

Denní horoskop na 18. června 2024: Lvy dnes čeká setkání s láskou
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na úterý 18. 6. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 18. 06. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste hledat inspiraci tam, kde vás to dosud ani nenapadlo. Snažte se lépe vnímat lidi kolem sebe a popřemýšlejte, zda jsou k vám upřímní. Hlídejte si své soukromí, hlavně na sociálních sítích.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Netrápí vás žádná nemoc. Prima vám bude doma i venku a budete se cítit dobře při všech pohybových aktivitách. Dbejte ovšem na svoji bezpečnost, ať si neublížíte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Připravte se na to, že by vás mohla překvapit nečekaná návštěva. Může se vám ozvat i někdo, koho jste dlouhá léta neviděli a neměli o něm žádné zprávy. Z rozpačitosti se nakonec vyvine skvělá zábava.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Možná vás budou chtít přátelé přesvědčit, abyste se usmířili s někým, kdo vás v minulosti zklamal. Zkuste si s dotyčným otevřeně promluvit, je možné, že některé věci uvidíte jinak...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dejte si pozor na ostrou kritiku, někteří lidé by to nemuseli ustát. Dnes také můžete mít dojem, že vás nikdo nechápe.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás nabádá, abyste se věnovali sportu, nejlépe zvolte takové aktivity, které jdou provozovat na čerstvém vzduchu. Na večer naplánujte setkání s přáteli, uspořádejte třeba neformální ochutnávku vína.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která nikdy nepřestanou mluvit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud to jde, věnujte tento den relaxaci. Může jít o návštěvu u kamarádů, sportování nebo třeba jen o příjemné posezení s dobrou kávou či vínem. A pozor, pokud stále nemáte toho pravého nebo tu pravou, dnes se můžete setkat s někým, kdo vás opravdu zaujme!

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Neměli byste odsouvat své blízké na vedlejší kolej, i když jste si už naplánovali program, na který se tolik těšíte. Přehodnoťte to a zkuste do něj zahrnout i rodinné příslušníky, jinak jim to bude dost líto.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Místo večerní zábavy zvolte raději brzký odchod domů a odpočívejte s knihou. Vyhněte se nočním aktivitám. Zítra ráno to jistě oceníte...

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Spokojenost je na vás viditelná. Poznáte, že někdo z vašeho okolí je ten pravý. Pozvolna zjistěte, jestli to cítí stejně jako vy.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud chcete, aby bylo po vašem, musíte být průbojnější. Ostatní by měli pochopit, že máte právo na vlastní názor, nikdo vás za něj nemůže odsuzovat. Na vás už pak je, jak si ho dokážete obhájit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vás nabádají k obezřetnosti. Ohlídejte si, co všechno o sobě prozrazujete na sociálních sítích, někdo by toho mohl snadno zneužít. V práci se chovejte zodpovědně a jděte ostatním lidem příkladem.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články