Denní horoskop na 20. února 2024: Ryby by neměly prosazovat své názory za každou cenu, Býkům prospěje relaxace

Denní horoskop na 20. února 2024: Ryby by dnes neměly prosazovat své názory za každou cenu
Zdroj: Freepik

Denní horoskop nejen pro ženy na úterý 20. 2. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 20. 02. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vás nabádají, abyste upustili od fantazírování a dívali se na věci realisticky. Nic nepřehánějte a nenechte se zlákat k riskování. Při sporu zkuste najít řešení optimální pro všechny.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nesnažte se prosazovat své názory za každou cenu, respekt si u ostatních musíte zasloužit jinak. Jestli hodláte něco zcela změnit, musíte si o tom s dotyčnými promluvit, ne jim to nařizovat. Hledejte kompromis.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes byste to s aktivním nasazením neměli přehánět, ať se úplně nevyčerpáte. Máte tendenci přepínat se, ale potřebujete spíše vysadit. Zaúkolujte rodinu, nemusí všechno spočívat jen na vás.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vám připomíná, ať neopomíjíte relaxaci. Pokud to půjde, pracovní záležitosti byste měli odložit. Buďte opatrní v komunikaci se svými blízkými, jinak hrozí, že se pohádáte jen kvůli své tvrdohlavosti...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Tento den přeje cestování, sportovním aktivitám a pobytu v přírodě. Čerstvý vzduch vás osvěží a načerpáte novou energii. Méně výhodné už bude nakupování, neutrácejte za elektroniku a nákladnější věci.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud se vám zdá, že někdo z rodiny má starosti, ale nechce vás jimi zatěžovat, vyjádřete mu maximální podporu. A neváhejte mu nabídnout pomocnou ruku.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop prozrazuje, že byste měli vyrazit za svými přáteli. Pokud se na cestě vyskytnou menší komplikace, neztrácejte nervy, nic vám neuteče.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Neupínejte se k tomu, že všechno kolem vás musí být naprosto dokonalé. Nenuťte své blízké, aby dělali věci, které jim jsou proti srsti. Akorát by se to zvrtlo ve zbytečnou hádku a všichni by měli pokaženou náladu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Zkuste se věnovat péči o sebe. Dopřejte si třeba masáž nebo navštivte plavecký bazén. Vaše tělo i mysl to rozhodně uvítají...

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes možná bude lepší držet se zpátky a neriskovat. Věnujte se rutinnímu vyřizování záležitostí, které jste dlouho odkládali. Nakupování odložte na jindy, buďte opatrní jak při sportu, tak i za volantem.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jistý problém, který se vám doposud zdál neřešitelný, spatříte v novém světle. Zároveň dospějete k názoru, že když nebudete tlačit na pilu, některé věci se vyřeší samy...

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Jestli cítíte, že vám schází energie, bude lepší na chvíli se zastavit. Nemůžete stále jen lítat kolem ostatních. Nejprve si pořádně odpočiňte a načerpejte nové síly.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články