Denní horoskop na 21. listopadu 2023: Býci by měli sundat růžové brýle, Štíry čeká milé překvapení

Denní horoskop na 21. listopadu 2023: Býci by dnes měli sundat růžové brýle
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na úterý 21. 11. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská21. 11. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vyhněte se kritizování ostatních lidí a nepovyšujte se nad nikoho. Pokud nejste spokojeni ve svém zaměstnání, nemusíte všechno od základu změnit. Nejprve si to v klidu a pořádně promyslete.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Snažte se soustředit na to, co je opravdu podstatné. Nebazírujte na malichernostech a nekritizujte ostatní lidi za to, že nejsou tak výkonní jako vy. Každý má občas den, kdy není zcela ve formě, buďte chápavější.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokuste se vyhnout situacím, které přinášejí za někoho nebo něco zodpovědnost. Mějte se na pozoru a nikomu slepě nedůvěřujte. Ušetříte si tak spoustu zbytečných starostí.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, ať se na svět podíváte realistickýma očima. Zřejmě nastal čas sundat růžové brýle a vidět některé jedince takové, jací ve skutečnosti jsou. Snad to rozčarování vydýcháte brzy...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Připravte se na to, že jestli budete někam cestovat, mohlo by dojít ke zpoždění. Buďte vlídnější při komunikaci s druhými lidmi, naslouchejte jim.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud to bude možné, snažte se vyhnout podepisování důležitých listin. Musíte-li, pozorně si všechno překontrolujte. Neplánujte si přesný program, někdo vám totiž do toho dnes vstoupí...

Tři znamení zvěrokruhu, která jsou největší hypochondři.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vám radí, že jestli se ocitnete v konfliktní situaci, snažte se to vyřešit smírem. Nemusíte považovat za neúspěch, když se rozhodnete ustoupit ze svých původních záměrů.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vyhněte se prosazování něčeho, čemu vlastně sami ani nevěříte. Zejména když je důvodem to, že si to přejí lidé, na které chcete udělat dojem. Jen by vám to zkomplikovalo život a navíc byste se museli před sebou stydět.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy říkají, ať se snažíte dokončit rozdělanou práci z uplynulých dnů. Zkuste zvládnout všechno, na co vám budou stačit síly. Radost vám udělá vyjádření důvěry od člověka, jehož si vážíte.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás povzbuzuje, abyste se neváhali pustit ani do těch nejnáročnějších činností. Máte na to dostatek chuti i energie, bude se vám skvěle dařit. Večer vás čeká milé překvapení, tak se těšte.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den byste měli být obzvlášť obezřetní, ať nenaletíte lidem, kteří s vámi nemají nejlepší úmysly. I kdyby to vypadalo sebevíc lákavě, lepší je odolat...

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vám radí, abyste nepolevovali, pokud chcete dosáhnout toho, co jste si předsevzali. Nyní byste to neměli vzdávat, ať si to později nevyčítáte. Spolupracujte s druhými lidmi, získáte další zkušenosti.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články