Denní horoskop na 22. června 2024: Raci budou koukat na zápas Česko vs Gruzie, Váhy se pustí do úklidu

Denní horoskop na 22. června 2024: Raci dnes budou koukat na zápas Česko vs Gruzie
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na sobotu 22. 6. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 22. 06. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop prozrazuje, že vás čeká pohodová sobota. Nenechejte si nikým pokazit dobrou náladu. Natož příbuznými, co vidí chyby jen u ostatních lidí, ale u sebe je nehledají nikdy...

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zkuste na dnes naplánovat pro své blízké program, o němž víte, že je určitě potěší. Pokud k vám nečekaně přijede příbuzenstvo, zapomeňte na kyselý obličej, zkuste je rafinovaně setřást.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás varuje před provokacemi od ostatních, nenechte se tím nijak rozhodit. Neurážejte se v případě, že jde o legraci. Pamatujte na to, že byste se měli naučit druhým odpouštět, snažte se být tolerantnější.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Neměli byste se urážet, když si vám někdo dovolí vytknout chyby, jichž jste se dopustili. Mělo by vás to nakopnout k lepším výkonům a přimět k zamyšlení, aby se to příště neopakovalo.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop prozrazuje, že pociťujete neklid. Zajděte si za kulturou nebo do společnosti, abyste přišli na jiné myšlenky. Nepřemáhejte se při plnění povinností a nedělejte věci, jež vás nenaplňují...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes pro vás bude středobodem vesmíru zápas českého fotbalového týmu s Gruzií. Hvězdy vám výsledek neprozradí, ale ví, že si to užijete.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, kterým seknou krátké vlasy.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop říká, že byste si měli uvědomit, že čas a minulost už stejně zpátky nevrátíte. Přestaňte se trápit tím, co bylo. Udělejte rázný krok kupředu a chopte se všech příležitostí, které se objeví.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Naskytne se vám příležitost, která už se v dohledné době nemusí opakovat. Nic však neuspěchejte a možná nebude špatné poradit se s rodinou..

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes byste měli všechno vyřídit v pohodě, když si tedy nebudete domácí povinnosti odkládat na pozdější dobu. Čím rychleji to zvládnete, tím dříve budete moci vyrazit za zábavou.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, abyste se vyvarovali přehnaného kritizování druhých lidí. Snažte se být tolerantnější i v situacích, kdy vám doslova tečou nervy. Odmítněte se zúčastnit aktivit, které vás nijak nenaplňují.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy prozrazují, že zjistíte, jak jsou někteří lidé nediskrétní. Nemá cenu se tím více zaobírat, informace jsou již venku. Poučte se z toho do budoucna.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vás upozorňují, že byste se měli pořádně soustředit. Odměnou vám pak bude řešení zapeklité situace, která vás již delší dobu trápila. Nenechte se zatáhnout do rozepře, která proběhne mezi členy rodiny...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Související články

Další články