Denní horoskop na 22. února 2024: Vodnáři zatouží po nezávislosti, Váhy čekají problémy

Denní horoskop na 22. února 2024: Vodnáři dnes zatouží po nezávislosti
Zdroj: Freepik

Denní horoskop nejen pro ženy na čtvrtek 22. 2. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 22. 02. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Chrlíte jeden nápad za druhým, ale měli byste přemýšlet na tím, zda se dají zrealizovat. Toužíte po nezávislosti a nedovolíte nikomu, aby mohl říci svůj názor. Měli byste však dát prostor i svým blízkým...

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vás nabádají, ať si dáte pozor na to, aby někteří lidé nezneužívali vaší ochoty. Pokud si to někdo nezaslouží, tak mu už nepomáhejte. Možná přišel čas, aby se konečně naučil zodpovědnosti.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dojdete ke zjištění, že někdo z vašeho okolí, jehož jste ohodnotili jako pořádného náfuku, je ve skutečnosti sympatický člověk. Možná byste neměli až tak dávat na první dojem, natož na řeči ostatních.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop říká, že máte přestat fantazírovat a začít pracovat na plnění svých snů. Vždyť se akorát stále snažíte vyhovět druhým lidem a na sebe zapomínáte. Udělejte s tím něco, než bude pozdě.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Snažte se být důslední v plnění svých povinností. Čím dříve všechny úkoly zvládnete, tím lépe. Později už nebudete tak soustředění a k tomu vás někdo požádá, abyste mu pomohli vyřešit jeden problém.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes byste měli být maximálně disciplinovaní, jen tak zvládnete všechny své povinnosti. Myslete také na druhé a snažte se být vstřícní. V budoucnu to oceníte...

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jestli si nerozumíte s někým novým, kdo se objevil ve vašem životě, zkuste ho lépe poznat. Možná vás překvapí, že jste se navzájem v mnohém mýlili a nechali se ovlivnit pomluvami.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vyvarujte se jakýchkoliv zásadních rozhodnutí, držte se spíše stranou. Pokud si s vámi přijde někdo vyřizovat staré účty, snažte se ho usměrnit. Ať ani jeden neřeknete něco, co by celou situaci ještě zhoršilo...

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Připravte se na to, že dnes se budete muset vypořádat s několika problémy. Určitě nepropadejte panice, ale zkuste zachovat klid. Musíte si věřit. Víte dobře, že když se chce, dá se vyřešit všechno.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vyvarujte se přehnaného kritizování druhých lidí. Snažte se být tolerantnější i v situacích, kdy vám doslova tečou nervy...

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy prozrazují, že frustrace z toho, co chcete a jak na tom doopravdy jste, je jistě nepříjemná. Musíte udělat maximum pro to, abyste to změnili. Když si budete jen stěžovat, zůstane všechno při starém.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Neurážejte se, když někdo upozorní na chyby, jichž jste se dopustili. Mělo by vás to naopak vyhecovat k tomu, abyste byli pečlivější a zapracovali na sobě.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články