Vědma Helena Růžičková: Yvettě Blanarovičové vyvěštila syna, Haně Zagorové osudovou lásku

Vědma Helena Růžičková: Yvettě Blanarovičové vyvěštila syna, Haně Zagorové osudovou lásku
Zdroj: se souhlasem Prima Max
Což takhle dát si špenát je česká filmová komedie s Jiřím Sovákem a Vladimírem Menšíkem v hlavní roli z roku 1977. Tuto veselohru režíroval podle scénáře svého osvědčeného spolupracovníka Miloše Macourka režisér Václav Vorlíček.Což takhle dát si špenát je česká filmová komedie s Jiřím Sovákem a Vladimírem Menšíkem v hlavní roli z roku 1977. Tuto veselohru režíroval podle scénáře svého osvědčeného spolupracovníka Miloše Macourka režisér Václav Vorlíček.Což takhle dát si špenát je česká filmová komedie s Jiřím Sovákem a Vladimírem Menšíkem v hlavní roli z roku 1977. Tuto veselohru režíroval podle scénáře svého osvědčeného spolupracovníka Miloše Macourka režisér Václav Vorlíček.Což takhle dát si špenát je česká filmová komedie s Jiřím Sovákem a Vladimírem Menšíkem v hlavní roli z roku 1977. Tuto veselohru režíroval podle scénáře svého osvědčeného spolupracovníka Miloše Macourka režisér Václav Vorlíček.+ 5 fotek+ 6 fotek

V komedii Což takhle dát si špenát se objevila nejedna česká herecká legenda. Nechyběla ani rázná Helena Růžičková. Ta se v soukromí věnovala věštění a byla v něm až děsivě přesná...

Kamil Šivák
Kamil Šivák 6. října 2022

Což takhle dát si špenát: Co kdyby existoval přístroj, který by vás dokázal omladit o několik let? Ve výzkumném ústavu jeden takový aparát zrovna sestavili a bohaté paničky se již nemohou dočkat, až jej vyzkouší. Má to ale jeden háček. Kdo chce léčebnou kúru podstoupit, nesmí v inkriminované době jíst špenát. Kdo toto nařízení nedodrží? Na to se můžete podívat v komedii Což takhle dát si špenát dnes ve 20:00 na Prima MAX.

Helena Růžičková vs. Iva Pazderková: Co se Zdeňku Troškovi nezdálo na postavách muzikálu Slunce, seno, jahody?
Mohlo by Vás zajímat:

Helena Růžičková vs. Iva Pazderková: Co se Zdeňku Troškovi nezdálo na postavách muzikálu Slunce, seno, jahody?

Syn Yvetty Blanarovičové

S Helenou Růžičkovou se Yvetta Blanarovičová poprvé setkala během natáčení pohádky O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987). Když přišla do maskérny, seděla tam Helena se svým pověstným kafíčkem a ihned jí řekla, ať si přisedne, že jí poodhalí budoucnost. Sdělila Blanarovičové, že se jí narodí syn, jehož jméno bude začínat na písmeno M. A skutečně, o něco později se jí narodil syn Matyáš.

Sice se o ní říkalo, že si nebere servítky, ale Yvetta se u ní cítila v bezpečí. Byla na ni vždy hodná. Zároveň patřila mezi pokorné a poctivé umělce. Kromě toho s ní ale zažila nejednu veselou příhodu. Třeba když jako čarodějnice šly navštívit krámek s obuví v Jablonci. Lidé se prý strachem rozutekli do všech stran.

Slunce, seno a pár facek: Já ti dám promiň! Růžičková si flákanci léčila vlastní mindráky
Mohlo by Vás zajímat:

Slunce, seno a pár facek: Já ti dám promiň! Růžičková si flákanci léčila vlastní mindráky

Hana Zagorová a osudová láska

Další věštba se týkala známé zpěvačky Hany Zagorové. Té měla Růžičková přesně předpovědět, kdy potká svou osudovou lásku. A jak zněla předpověď? Životního partnera získá v šestačtyřiceti letech a bude také zpěvák, ale ne Čech. A to Heleně vyšlo do nejmenšího detailu.

Se slovenským operním pěvcem Štefanem Margitou se Hana Zagorová seznámila přesně v šestačtyřiceti. Kromě těchto pozitivních zpráv se však Helena Růžičková zaobírala i temnějšími tématy. Dokázala předpovědět tragické události jiným i sama sobě.

Slunce, seno, erotika
Mohlo by Vás zajímat:

Slunce, seno, erotika: Natáčelo se nelegálně v Itálii, pro místní byla Růžičková zjevení

Temné předpovědi Heleny Růžičkové

I z další předpovědi Heleny Růžičkové běhá mráz po zádech. Prorokovala totiž smrt Ivety Bartošové. Řekla, že kvůli nešťastným vztahům spáchá známá zpěvačka sebevraždu. Iveta se pokusila ukončit svůj život hned několikrát. Snažila se předávkovat i podřezat si žíly. Poslední pokus byl bohužel úspěšný. Na konci dubna roku 2014 skočila pod vlak.

Sama sobě si Růžičková budoucnost nevěštila, tedy až do té doby, kdy sama onemocněla. A i v tomto případě se nemýlila. Televizi Prima řekla, že na rakovinu nezemře, příčina úmrtí bude jiná. Taktéž věděla, kdy půjde za svými Jiříčky (syn a manžel). A skutečně. Podle Zdeňka Trošky se herečce stalo osudným selhání ledvin.

Zdroje informací: 
Wikipedia.org: Helena Růžičková
Zlín.rozhlas.cz: Helena Růžičková mi z lógru vyvěštila syna, vzpomíná Yvetta Blanarovičová

Škola líčení: Jak si správně upravit obočí? Vizážistka Diana vám ukáže, jak ho vytvarovat během pár minut

Další články