Denní horoskop na 28. května 2024: Ryby mají sklony k riskování, Váhy potřebují pohyb jako sůl

Denní horoskop na 28. května 2024: Ryby dnes mají sklony k riskování
Zdroj: Freepik

Denní horoskop nejen pro ženy na úterý 28. 5. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 28. 05. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes čekejte poněkud nervóznější atmosféru. Nesnažte se svou nevrlostí pokazit náladu svým blízkým. Nenechejte se ovládat chmurnými myšlenkami. Zkuste se toho napětí zbavit sportovními aktivitami.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Držte se svých zaběhnutých pravidel, dnes totiž máte sklony k riskování. Nenechte se k neuváženému chování přemluvit ani člověkem, který vás dosud nezklamal, tentokrát byste mohli hodně ztratit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čekejte nabídku, která se už nemusí opakovat. Nebudete-li vědět, zda ji přijmout, můžete si sice vyslechnout názor blízkého člověka, ale nakonec se stejně budete muset rozhodnout jen vy sami.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dočkáte se zasloužené úlevy ve věci, která vám dělala starosti. Komplikovanou situaci zvládnete vyřešit díky tomu, že jste to nevzdali. Budete spokojení nejen vy, ale také všechny zainteresované osoby.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy vám věští úspěšný den, tedy za předpokladu, že se o to též přičiníte. Dobře víte, že o úspěch se musíte zasloužit především vy sami. Vaši píli ocení nejen okolí, ale hlavně vy.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop prozrazuje, že bude všechno klapat, takže budete zářit jako sluníčko. Užívejte si komplimenty, které uslyšíte ze všech stran. Večer se věnujte zábavě, ať již s rodinou, nebo s přáteli.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás nabádá, abyste se nenechali přemluvit k účasti na něčem, co vás nebaví, anebo k tomu dokonce nemáte důvěru. Akorát byste byli naštvaní, a to i na sebe, že jste zase neuměli někomu říci rázné NE.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes byste se měli mít na pozoru před všemi autoritami, vaše interakce by totiž nedopadla nejlépe. Věnujte se tvůrčím činnostem, jestli přemýšlíte o dalším vzdělávání, na nic nečekejte.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nezapomínejte se věnovat sportovním aktivitám, pohyb potřebujete jako sůl a zatím o něm pouze mluvíte. Pro začátek nepřeceňujte svoje síly, abyste pak zítra dokázali vstát z postele. Večer už jen příjemně relaxujte.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Připravte se na to, že vás čeká náročný a zároveň poučný den. Informace, které získáte, byste však měli nejprve pořádně prověřit. Zaměřte se na detaily, co vám dosud unikaly, rozřešení máte na dosah.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy říkají, abyste si uvědomili, že nemusíte být středem pozornosti za každou cenu. Někdy je vhodnější prezentovat své názory až v tom případě, kdy o to budete dotyčným člověkem požádáni.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Každou chvíli máte jinou náladu. Dopřejte si relaxaci, obklopte se milou společností a nepouštějte se do náročných aktivit. Při výměně názorů se držte zpátky, hádka by pro vás nedopadla dobře.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články