Denní horoskop na 28. listopadu 2023: Ryby budou plné energie, Štíři získají informaci, která jim změní život

Denní horoskop na 28. listopadu 2023: Ryby dnes budou plné energie
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na úterý 28. 11. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská28. 11. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se na to, že když vám bude někdo odporovat, tak to ustojíte pouze s přesvědčivými argumenty. Nenechejte se unést emocemi, raději se důkladně připravte na veškerá jednání, co vás čekají.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Momentálně jste plní energie. Ale stejně byste měli trochu zvolnit. Myslete i na relaxaci a nepřipouštějte si tolik problémy ostatních lidí, neboť vás to jen vyčerpává.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, ať se k druhým lidem nechováte tak, že musíte mít za každou cenu pravdu. Dotyčný člověk moc dobře ví, že udělal chybu, a omluvil se vám. Na co si ho tedy ještě tak vychutnávat...

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy vás povzbuzují, abyste bojovali za své přesvědčení a neházeli flintu do žita. Pokud byste nyní ustoupili, značilo by to, že si nevěříte. Dohadování je sice vyčerpávající, ale vy víte, že vám jde o správnou věc.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Snažte se dokázat, že opravdu máte na to, co jste si předsevzali. Nebude to jednoduché, ale ne nemožné. U lidí zaujatých proti vám bude potřeba vynaložit značné úsilí na změnu jejich názoru.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud chcete dosáhnout toho, co jste si předsevzali, neměli byste polevovat. Nevzdávejte to, později byste si to vyčítali. Spolupracujte s druhými lidmi, získáte nové zkušenosti.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dejte si pozor, abyste moc dlouho neváhali u výhodné nabídky, která se vám naskytne. Jiní lidé budou mnohem dravější a dá se říci, že vyloženě čekají na to, aby vám tuhle šanci vyfoukli před nosem.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ohlídejte si tendenci k přehnanému utrácení. Není potřeba za každou cenu na někoho udělat dojem. Neporušujte dohodnutá pravidla, pokud tedy nechcete svůj počin vysvětlovat lidem, na nichž vám záleží.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Snažte se myslet pozitivně. Jestli se obáváte nepříjemného rozhovoru, který musíte podstoupit, protistrana z vás nervozitu vycítí a bude na koni. Věřte si a nepodceňujte se...

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Od blízkého přítele získáte informaci, která může významně ovlivnit váš život. Vnímejte pozorně všechno, co se dozvíte, promyslete si opravdu dobře, jak toho využít co nejlépe.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste být obzvlášť obezřetní, ať nenaletíte lidem, kteří s vámi nemají zrovna nejlepší úmysly. I kdyby nabídka vypadala sebevíc lákavě, je pouze na vás, zda odoláte. Následky budou též jen na vás...

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Snažte se více vídat s jinými lidmi, izolace vám nedělá dobře. Bude pro vás prospěšné, když si vyslechnete i jiné názory. Vyvarujte se ostré kritiky, jednejte s druhými lidmi ohleduplně a buďte vstřícnější.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články