Denní horoskop na 30. listopadu 2023: Raci by neměli utíkat před problémy, Střelci se dočkají zaslouženého úspěchu

Denní horoskop na 30. listopadu 2023: Raci by dnes neměli utíkat před problémy
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na čtvrtek 30. 11. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 30. 11. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Můžete se s plnou vervou pustit do práce. Máte dostatek energie i zajímavých nápadů, tak se nenechejte ničím a nikým zastavit. Velice se vám uleví, když se vám podaří vyřešit dávný spor s kamarádem.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Připravte se na to, že dnes v práci uslyšíte ostrá slova kritiky. Nenechejte se tím rozhodit a vyprovokovat k neuvážené reakci. Nejdříve se zamyslete nad tím, jestli kolegové nemohou mít v něčem pravdu...

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vám radí, abyste se nesnažili prosazovat své názory za každou cenu. Když máte s něčím problém, musíte si o tom otevřeně promluvit s těmi, jichž se to týká, a ne se pokoušet ovlivňovat cizí lidi.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Měli byste se vzpamatovat, jinak kvůli vlastní nevyrovnanosti ztratíte přízeň ostatních. Každý má svých starostí více než dost. Nikdo není zvědavý na ty vaše výkyvy nálad.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nenechejte se vtáhnout do sporů druhých lidí, nakonec by se to ještě obrátilo proti vám. Myslíte to dobře, neboť chcete ostatním pomoci, ti to však uvidí pouze tak, že vám do toho nic není...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás nabádá, abyste neutíkali před řešením problémů. Naučte se je zvládat v klidu a s chladnou hlavou. Věřte si více, vždyť vaše argumenty jsou přesvědčivé, nemějte strach je použít.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Snažte se být k ostatním tolerantnější. Nemusíte každého hned zkritizovat, když se mu nepovede něco, s čím dosud neměl zkušenosti. Raději podejte pomocnou ruku těm, co projevili snahu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Měli byste si lépe hlídat své finance. Nabídky, jež na první pohled vypadají velice lákavě, si pořádně prověřte. Raději si promluvte s někým, kdo má v těchto věcech zkušenosti.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte o něco ostražitější. Neměli byste si každého pouštět tak rychle do života, aby vás pak nečekalo zklamání. Když se dostanete do situace, kdy budete svědkem hádky, nevměšujte se do toho.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Problémy, co nečekaně vyvstanou, je lépe řešit s nadhledem. Pokud byste se kvůli tomu přeci jen dostali do nějakého konfliktu, buďte to vy, kdo celou záležitost vyřeší diplomaticky.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dočkáte se zaslouženého úspěchu. Delší dobu neřešitelnou situaci zvládnete díky své vynalézavosti vyřešit takovým způsobem, že budou spokojeni všichni zúčastnění. Můžete být na sebe pyšní. A právem!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Buďte ve střehu, protože jistý člověk se s vámi snaží rozehrát neupřímnou hru. Pokud to zavčasu neprohlédnete, mohlo by vám to přidělat nejednu vrásku na čele...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články