Denní horoskop na 9. června 2024: Býci zamíří na piknik, Štíři mají doma napjatou atmosféru

Denní horoskop na 9. června 2024: Býci dnes zamíří na piknik
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na neděli 9. 6. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 09. 06. 2024 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vás nabádají, ať se v tento den věnujete tomu, co máte nejraději a co vás těší. Když vás přátelé pozvou do společnosti, tak si to naplno užijte. Nebraňte se ani poznávání nových lidí, čekají vás nevšední zážitky...

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pozor, pozor, pozor!!! Nechte si prozatím zajít chuť na nové věci, máte dost omezené finance. Než něco koupíte, raději si to třikrát promyslete.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Buďte opatrní s kritikou a pomluvami. Nemůžete vědět, kdo vás skutečně podporuje. Snažte se také nadměrně neutrácet. Ve vztazích zkuste naslouchat a být empatičtí, abyste lépe rozuměli potřebám druhých.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento den je ideální na piknik. Pokud vám tedy bude přát počasí. Připravte pro svou rodinu či kamarády chutné pohoštění, dospělí ocení láhev kvalitního vína.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dnes budete pociťovat zvláštní neklid. Pokud jste nespokojení ve svém zaměstnání, nemusíte všechno radikálně změnit. Dopřejte si nějaký čas k přemýšlení a vyzkoušejte třeba jiný přístup.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás nabádá, abyste své drahé polovičce otevřeně prozradili všechno, co vás již nějaký čas trápí. Neustálým odkládáním tohoto rozhovoru nic nevyřešíte, právě naopak...

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop prozrazuje, že máte-li v plánu zkulturnit byt nebo chalupu, půjde vám práce hezky od ruky. Nevěnujte se tomu celý den, k večeru si zajděte na něco dobrého do restaurace a pak třeba do kina.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nedokážete se vyrovnat s tím, co chcete a co ve skutečnosti máte. Zapracujte na tom. Nepřijímejte však kvůli své nespokojenosti jakoukoliv nabídku. Všechno si raději pořádně promyslete.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vám radí, ať se radši nepouštíte do debat o finančních záležitostech. Vaše vyjednávací schopnosti nejsou nejlepší a nemáte objektivní úsudek. Večer vyrazte do společnosti nebo za kulturními zážitky.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Připravte se na to, že doma bude napjatá atmosféra a konfliktům se vyhnete jen těžko. Čekejte rozepře s lidmi, u kterých byste to nečekali. Musíte zachovat chladnou hlavu, ať se nedopustíte nerozvážnosti.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zdá se, že se na osobní problémy snažíte zapomenout tak, že víc pracujete. Jenže tím nic nevyřešíte. Na nějakou dobu se vám sice uleví, ale stejně před vyřešením dané situace nemůžete utíkat pořád. Zkuste využít neděli a pořádně se nad tím zamyslet.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dívejte se na věci z různých úhlů. Mějte trpělivost při drobném nezdaru někoho z rodiny, vždyť žádný učený z nebe nespadl. Uvidíte, jak tento přístup vaši blízcí ocení.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články