Eva Adamczyková prozradila, co musí udělat po konci StarDance: Budu nabírat shozená kila, aby mi to jelo z kopce

StarDance
Zdroj: © Česká televize - Autor: Mikuláš Křepelka
Snowboardistka Eva Adamczyková a tanečník Jakub Mazůch jsou adepty na vítězství letošního StarDance.Eva Adamczyková si pochvaluje, že ve StarDance našla ztracenou ženskost.Eva Adamczyková zhubla ve StarDance dvě kila.Evu Adamczykovou si diváci StarDance oblíbili díky širokému úsměvu.+ 11 fotek+ 12 fotek

Hvězda StarDance, snowboardistka Eva Adamczyková (30), svěřila Tereze Kostkové (47), jaké sportovní plány ji čekají po skončení taneční soutěže. Přiznává, že bude muset znovu nabrat dvě kila, která díky tanci shodila, a celý leden hodlá trénovat na únorové a březnové závody. Jak dnes hodnotí svoji fyzičku?

Veronika Nováková
Veronika Nováková 11. 12. 2023 12:00

Snowboardistka Eva Adamczyková (30) už v rozhovoru pro Lifee.cz odhalila, že mimo taneční tréninky zvládá ještě pravidelně navštěvovat i posilovnu. "Do čtvrtého kola jsem to nějak zvládala a ještě minulý týden jsem v posilovně byla. Chodím teď už jenom jednou týdně, předtím jsem to dávala víckrát," překvapila nás nezdolná sportovkyně. "Myslím, že fyzičku člověk neztratí, ale je pravda, že únava se potom projeví. Můžete mít sebelepší kondičku, ale když jste unavená, tak to nejde stejně prodat. Ale my už jedeme na takový automat," smála se.

Eva Adamczyková zhubla ve StarDance dvě kila

Přiznala nám také, že její kondice se za tu dobu citelně proměnila. "V tomhle režimu můžete opravdu jíst cokoliv a stejně buď zhubnete, nebo nepřiberete. Uvidíme, až skončí StarDance – myslím, že fyzičku člověk pořád má," vysvětlovala Eva v našem rozhovoru.

Tereze Kostkové potom v pořadu Kolem dokola odhalila své plány na nadcházející sportovní sezonu. "Samozřejmě, že do sezony naskočím později. Naposledy jsem byla na sněhu v červnu na ledovci. Myslím, že fyzicky na tom budu docela dobře, jen budu potřebovat trochu přibrat, aby mi to jelo lépe z kopce," říká prozaicky Adamczyková, která se v průběhu StarDance stala miláčkem celé republiky. "Trochu jsem zhubla, asi dvě kila. Celý leden budu trénovat a většina závodů probíhá v únoru a v březnu, takže to bych měla odjet."

Valčík ze mne vytlačil jemnost a ženskost

Snowboardistka Eva Adamczyková si také v rozhovoru s Terezou Kostkovou pochvaluje znovuzískané ženské pohyby. "Ženství a ladnost pro mě byla určitě výzva. Kubovi jsem to říkala hned na začátku – ať toho ode mne moc neočekává, protože je to pro mě těžké. Ale třeba u toho valčíku si myslím, že ze mě docela vytlačil jemnost a ženskost," poukazuje Eva na jeden z jejích prvních úspěšných tanců. "Hudba tomu skvěle napovídala. Pro mě to znamená, že musím ubrat ze své energie," popisuje práci na sobě samé.

Vlasy nemusím řešit, mám jich naštěstí dost

Eva také dále kvituje zázemí StarDance, kde si užívá péči profesionálních maskérů a kadeřníků. To k její denní rutině nepatří. "Běžně se vůbec nelíčím, protože se stejně dvakrát denně zpotím, ať už na normálním tréninku, nebo na tom tanečním. Vlasy naštěstí nemusím moc řešit, protože těch mám dost a prostě to nějak přehazuji," říká snowboardistka s ohledem na svoji bujnou kštici. "Ani se neumím moc upravovat. Když někam jdu, umím se trochu nalíčit, ale není to žádná hitparáda," dodává Adamczyková sebekriticky. "Tady mě to baví, protože mi to pomůže dotvořit roli. Pomůže mi to i v choreografii, v energii a v tanci. Docela si to užívám."

Na dokonalou proměnu ve StarDance naší slavné sportovkyně ses koukněte do bohaté fotogalerie.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články