Účesové proměny ze StarDance 2023: Vlasy vyžehlili Kostková, Pavlovičová i Maršálek

Nejlepší účesy StarDance 2023: Vyžehlený Maršálek, Kostková i Pavlovičová
Zdroj: Koláž Lifee/Herminapress/Extra/Pavel Dvořák
Modelka Iva Kubelková se v sedmém kole StarDance předvedla ve zbrusu novém účesu - v krátkém vyžehleném mikádu s mokrým efektem. Iva Kubelková radikálně zkrátila své kaštanově hnědé vlasy. Iva Kubelková předvedla v minulých kolech StarDance i divoké natočené vlny.Herečka Darija Pavlovičová má vlasy od přírody kudrnaté. V sedmém kole StarDance předvedla dokonale vyžehlenou a hladkou hřívu.+ 20 fotek+ 21 fotek

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší vlasové proměny aktuálních soutěžících ve StarDance. Iva Kubelková (46) nás šokovala krátkým mikádem, Darija Pavlovičová (22), Josef Maršálek (41) a Richard Genzer (56) si nechali dokonale vyžehlit své přírodní kudrlinky a Tereza Kostková (47) zazářila v účesu s dokonalou pěšinkou. Co nám o nich prozradila supervizorka kadeřníků Blanka Hašková?

Veronika Nováková
Veronika Nováková 28. 11. 2023 12:00

Nejlepší vlasové proměny ve StarDance okomentovala exkluzivně pro Lifee.cz supervizorka kadeřníků Blanka Hašková. Ta zároveň prozrazuje, jak specifická je práce na dokonalých účesech, které při tanci plní hned několik funkcí –⁠ musejí slušet, být nápadité, ale zároveň nevadit při tanci. "Tam by si člověk vlastně ani neměl všimnout toho, jak jsou soutěžící učesaní. Měl by si jen pomyslet: „Ježiš, té to sluší!“ To je naším cílem," vysvětluje kadeřnice. "Cítím, že doplňuji taneční číslo. Baví mě česat účesy, o kterých vím, že podtrhnou choreografii a dobře doplňují kostým."

Iva Kubelková ve StarDance (na oko) razantně zkrátila vlasy

Modelka Iva Kubelková (46) nás v sedmém kole StarDance šokovala krátkým mikádem uhlazeným dozadu s moderním wet lookem. Omládla tak o několik let. Jak nám později prozradila na sociálních sítích, své vlasy si doopravdy ostříhat nenechala –⁠ šlo pouze o šikovné ruce kadeřnice, která je mistrně učesala tak, aby zkráceně pouze vypadaly. "U Ivy Kubelkové mám pocit, že jí na hlavu můžeme nandat cokoliv a bude v tom vždycky krásná. Vlasy stříhám Ivě Kubelkové už od jejího zvolení Miss, což je strašně dlouho," prozrazuje Hašková, pro kterou byla Kubelková zároveň velkým oříškem. "Iva už měla tisíc verzí různých účesů díky tomu, že moderuje. Takže jsem začala googlovat její fotky účesů a rób. Říkala jsem si, jestli s Ivou najdeme něco, co na hlavě ještě neměla, tak to bude zázrak," směje se Blanka, která nás i tak dokázala překvapit.

StarDance: Vyžehlený Josef Maršálek

Velkou výzvou je pro kadeřníky také dlouhovlasý cukrář Josef Maršálek (41), jehož vlasy Blanka ve třetím kolem hladce vyžehlila. Sám Josef nosí nejraději své vlasy na přírodno rozpuštěné. "Pojďme si přiznat, že už je to můj trademark, moje značka. Ale nebráním se experimentům. Myslím, že experimenty do života patří úplně stejně, jako dobré jídlo a koření. Je to koření života," svěřil nám Josef v rozhovoru. "Můj předchozí partner byl velmi dobrý, i když amatérský, make-up artista a také kadeřník. Byl to on, kdo mě přesvědčil k tomu, abych si vlasy nechal narůst a také mi doporučil a naučil mě tu nejlepší možnou péči," vzpomíná sympatický cukrář, který už nepoužívá jen klasický šampon, masku a kondicionér. "Až o mnoho let později jsem zjistil, že kudrnaté vlasy vyžadují péči specifickou. Takže jsem po letech přidal různé krémy na vlnitost, něco na kudrliny, také termoochranu. A další výživu a tak."

Darija Pavlovičová bez ikonických vln

Herečka Darija Pavlovičová (22) nám v rozhovoru přiznala, že v pubertě měla tendenci své přírodní kudrnaté vlasy rovnat a maminka před ní dokonce musela schovávat žehličku. Dnes vyznává curly girl metodu a v kudrlinkách je spokojená. Přesto kadeřníci neodolali a její krásné vlasy hladce vyžehlili. "Darija má kudrnaté vlasy, které se nemají česat, ale sochat. Člověk by si měl spíše představit, že je to hmota, kterou skládá. Dariju má na starost Adélka Nováková, která je specialistkou na druh česání, který Darija potřebuje. Je tam symbióza a je to skvělé," pochvaluje si Blanka Hašková.

Tereza Kostková s precizní pěšinkou

Dokonalým chameleonem je v průběhu StarDance také moderátorka Tereza Kostková (47). V minulosti nosila příčesky nebo dokonce ofinky, do kterých se prý zamiloval její kolega Marek Eben. Dnes jí kadeřníci vytvářejí moderní wet look, nápadité drdoly nebo –⁠ jako v sedmém kole –⁠ precizní pěšinku. "Je strašně snadné do nich nasadit příčesy a vytvořit dojem dlouhých vlasů. Zrovna tak snadné je vytvořit dojem krátkých vlasů," raduje se kadeřnice. "Budeme tvořit i jiný druh stylingu, který ve StarDance ještě neměla – a je to díky jejímu aktuálnímu střihu," láká diváky kadeřnice slavných, Hašková.

Na krásné účesy našich hvězd ve StarDance 2023 se podívejte do fotogalerie.

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Související články

Další články