Nejzajímavější účesy ze Slavíků: Ewa Farna okouzlila ve vysokém culíku, Jitka Boho šokovala v blond barvě

Nejzajímavější účesy ze Slavíků: Ewa Farna okouzlila ve vysokém culíku, Jitka Boho šokovala v blond barvě
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Zpěvačka Dara Rolins zvolila pro slavnostní večer téměř kudrnatý účes s pěšinkou uprostřed.Také Česká Miss z roku 2009 Iveta Lutovská dala prostor vlnám.O dokonalý šok se postarala zpěvačka Jitka Boho. Na Slavíku představila svůj zbrusu nový blond účes. A neskutečně jí to slušelo!Zpěvačka Monika Absolonová je už několik let věrná krátkým vlasům.+ 18 fotek+ 19 fotek

Český slavík, to je nejen přehlídka talentovaných zpěváků a oslnivých večerních rób, ale také sofistikovaných účesů. Výjimkou nebyl ani letošní ročník, který opanovali Ewa Farna (30), Marek Ztracený (38) a kapela Kabát. Kterým dámám to v pátek večer nejvíce slušelo? A vyhrály pomyslný souboj blondýnky, nebo brunetky?

Tereza Švandová
Tereza Švandová25. 11. 2023 13:45

Královnou večera se stala Ewa Farna, která kromě ženské kategorie ovládla i tu absolutní. A cenu mohla směle získat i za účes. Hladký vysoký culík à la Ariana Grande s volnými pramínky po stranách hlavy patřil k tomu nejlepšímu, co jsme na Slavících viděli.

Vlasová proměna Jitky Boho

O skutečnou senzaci se nicméně postarala modelka a zpěvačka Jitka Boho (32). Česká Miss z roku 2010, která proslula dlouhými hnědými vlasy, dorazila na Slavíka ve zvlněném blond mikádu a nutno podotknout, že tím získala neskutečný šmrnc. Přítomní muži na ní mohli oči nechat.

Rafinovaný drdol Bílé a elegantní Absolonová

Příliš pozadu ale nezůstaly ani další dámy. Stříbrná slavice Lucie Bílá (57) si nechala splést vlasy do rafinovaného drdolu, který jí ubral léta a dodal na hravosti. Zpěvaččina havraní hříva navíc efektně kontrastovala s bělostnou róbou od dua Poner.

Třetí v pořadí zpěvaček Monika Absolonová (47) měla s vlasy větší práci. Přece jen krátký sestřih, který nosí, nedovoluje tolik variant účesů. Monika se s tím ale popasovala na výbornou. Své blond vlasy po stranách lehce sčesala z obličeje, a nechala tak vyniknout masivní perlové náušnice.

Zvlněná Dara Rolins kontrastovala s wet lookem Borhyové

O překvapení se postarala zpěvačka Dara Rolins (50), která dorazila na slavnostní večer s bohatě zvlněnými rozpuštěnými vlasy a pěšinkou uprostřed. Směle tak mohla konkurovat partnerce zpěváka Richarda Krajča (46) Karin Babinské (49), pro kterou je podobný účes naprosto typický a nevynechala ho ani v pátek.

Na wet look a vlasy sčesané dozadu vsadily hned dvě krásky a oběma to moc slušelo – tmavovlasá zpěvačka Eva Burešová (30) a blonďatá moderátorka Lucie Borhyová (45).

Na nejkrásnější účesy z Českého slavíka se můžete podívat v naší fotogalerii.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články