Tajemství šatů stříbrné slavice Lucie Bílé: Změnila životní barvu, vsadila na pohodlí a osobní šperk s příběhem

Tajemství šatů stříbrné slavice Lucie Bílé: Změnila  životní barvu, vsadila na pohodlí a osobní šperk s příběhem
Zdroj: Extra/TMA
Zpěvačka Lucie Bílá zůstala na letošním předávání Českých slavíků věrná svému jménu a dorazila v bílé žoržetové róbě od návrhářského dua Poner.Duo Poner obléklo také zpěvaččina partnera Radka Filipiho. Oba spolu náramně ladili."Bílá barva na Bílé skvěle funguje," pochvalují si Poneři a jsou nadšení tím, že Lucie po letech upustila od své oblíbené černé barvy a dala prostor bílé.Lucie Bílá letos skončila druhá, v závěsu za kolegyní Ewou Farnou.+ 29 fotek+ 30 fotek

Zpěvačka Lucie Bílá (57) letos zazářila na předávání cen Český slavík v bílé žoržetové róbě z dílny návrhářského dua Poner, které stálo také za jejím loňským modelem. V rozhovoru pro Lifee.cz teď návrháři prozradili, podle jakého vzoru zpěvaččiny šaty vznikaly. Proč byl pro Lucii tak důležitý prostor pro šperky?

Veronika Nováková
Veronika Nováková 25. 11. 2023 10:15

Ještě měsíc před Českým slavíkem nebylo jisté, jaké šaty letos Lucie Bílá oblékne. Jak totiž prozradila Lifee.cz, váhala mezi třemi modely. "Co je spojuje? Jsou krásné. Jestli mi dělají hezkou postavu? To ne, to vůbec nerozhoduje!" smála se jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček, která se nakonec rozhodla pro bílé žoržetové šaty z dílny návrhářského dua Poner.

Lucie Bílá: Slavičí šaty musejí být pohodlné

Lucie Bílá se netají tím, že i krásné a luxusní večerní šaty jsou pro ni především pracovním nástrojem. "Pro mě je důležité, abych se v nich cítila dobře, takže to bych asi vypíchla. Stejně jako minule tam budu pět hodin sedět a plácat (tleskat - pozn. red.), proto chci, aby byly pohodlné," vysvětluje Lucie s ohledem na náročnost tohoto společenského večera.

"Zároveň pochopitelně chci, aby byly krásné, kdybych si v nich náhodou stoupla," uvažovala Lucie, která nakonec skončila stříbrná za kolegyní Ewou Farnou (30).

Bílá na Bílé dokonale funguje, říkají Poneři

Zpěvačka nakonec vložila důvěru do rukou návrhářského dua Poner, od něhož měla bílou róbu už na loňském předávání cen Český slavík. "Lucie se rozhodla pro změnu své životní barvy z černé na bílou a my z toho máme obrovskou radost. Bílá na Bílé dokonale funguje!" pochvalují si sourozenci Nikol a Jakub Ponerovi v rozhovoru pro Lifee.cz.

Zpěvačka si prý na šatech vyžádala také hodně prostoru pro osobní šperky, konkrétně tedy závěs perel zakončený velkým perlovým křížem. Lucie, jak známo, je velkou milovnicí talismanů a šperků, které má ráda u sebe, pokud jde o tak důležitý večer, jako je právě Český slavík.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články