Ze zákulisí StarDance: Iva Kubelková už zhubla tvrdými tréninky jednu konfekční velikost a plandá na ní oblečení

StarDance 2023: Iva Kubelková už zhubla tvrdými tréninky jednu konfekční velikost
Zdroj: Se souhlasem České televize
Modelka a moderátorka Iva Kubelková se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem. Modelka Iva Kubelková se nám pochlubila, že z velikosti 38 už zhubla na 36.10 tanečních párů StarDance jde 14. října poprvé v přímém přenosu na televizní obrazovky.Iva Kubelková si během prvních tréninků do krve sedřela chodidla.+ 6 fotek+ 7 fotek

Modelka a moderátorka Iva Kubelková (46) se nemůže dočkat 14. října, kdy na obrazovky vtrhne první přímý přenos taneční soutěže StarDance. V rozhovoru pro Lifee.cz popisuje, jak probíhají její tréninky s tanečním partnerem Martinem Prágrem (25). Přiznává, že už zhubla o jednu konfekční velikost a porce jídla proto s chutí navýšila. Jak bojuje s bolavýma nohama?

Veronika Nováková
Veronika Nováková13. 09. 2023 12:00

Modelka a moderátorka Iva Kubelková (46) má pro strach uděláno a první hodina tanečních tréninků ji nevyděsila. S tanečníkem Martinem Prágrem (25) si zatím skvěle padla do noty. "Byli jsme podobně jako všichni ostatní čerstvě vykulení z toho, že je vám někdo přidělen a víte, že s ním budete muset absolvovat velkou náročnou štreku," vysvětluje Iva, jejíž taneční partner už má s pořadem StarDance zkušenosti, a proto taneční tréninky probíhají k oboustranné spokojenosti.

Iva Kubelková si na StarDance odřela chodidla

Na sociálních sítích Iva Kubelková většinu fanoušků šokovala do krve odřenýma nohama, modřinami a boláky na chodidlech. Během uplynulých týdnů pravidelných lekcí se stav jejích chodidel zlepšil. "Snažím se nohy extrémně nevystavovat zátěži, abych se úplně neodrovnala. A musím říct, že ty boty už se trochu vytáhly, takže je to lepší. Byl to takový klasický začátek, než se boty trochu ochodí," vysvětluje Iva, jejíž obuv už bude na první přímý přenos pohodlná jako bačkůrky.

Z velikosti 38 na velikost 36

S tím, jak se proměnil stav jejích chodidel, se proměnila také její celková kondice. Tancuje se jí den ode dne lépe. "Ale námaha přibývá větší a větší, proto to nejsem schopná posoudit," krčí rameny Iva, která dostává pořádně naloženo. "A jestli jsem zhubla? To ano, to jsem zhubla, ale kila vám nepovím. Oblečení na mně plandá," poukazuje jedna z našich nejkrásnějších modelek. "Normálně jsem měla velikost 38, takže teď mám určitě velikost 36," pochlubila se.

Iva Kubelková si stres nepřipouští

Z přímých přenosů zatím Iva Kubelková nervózní není. Na stres snaží zapomenout. "Tohle si zatím vůbec nekreslím ani nepřipouštím. Vím, že to přijde, že se tomu člověk nevyhne, ale zatím se snažím dělat, že je to dobré. Tréninky běží a pohoda, takhle si to maluju," směje se modelka, jejíž denní rytmus se s tréninky StarDance zásadně nezměnil. "Většinou trénujeme odpoledne a já dojíždím do Prahy, protože v Praze nebydlím. Snažím se vyhnout extrémně zacpané ranní špičce a většinou to spojím s jinými pracovními povinnostmi."

Vegetariánka Kubelková přidala na kaloriích

Proměnou ovšem prošel její jídelníček. "Asi jím víc. Neřekla bych, že zdravěji, obecně jím velmi odlehčeně, protože už dvaadvacet let nejím maso. Vlastně jen více doplňuji kalorie, které na tréninku vypotím," říká štíhlejší Iva Kubelková spokojeně. Jak nám už před časem prozradila, diety nikdy nedržela a držet nehodlá. Klidně se nají v osm hodin večer. "Jediné specifické na mém jídelníčku je to, že nesnídám. Nemám ráno hlad."

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Související články

Další články