Eva Burešová o svých šatech na Cenách Anděl: Přemek si je vyzkoušel a zajásal, že je po mně ještě vynosí

Přemek Forejt v kompletu od návrháře Michaela Kováčika, Eva Burešová v netypické bílé róbě.Eva Burešová se rozhodla pro korálově růžovou vlečku.Eva Burešová byla na Cenách Anděl nepřehlédnutelnou.Eva Burešová si Ceny Anděl skvěle užívala.+ 2 fotky+ 3 fotky

Zpěvačka Eva Burešová (30) zazářila se svým partnerem Přemkem Forejtem (36) na předávání Cen Anděl 2023. Vynesla oslnivou bílou róbu a jak nám prozradila, šaty se Přemkovi natolik zalíbily, že si je sám vyzkoušel. Existuje něco, co by Přemek nikdy neoblékl? Proč přijde Evě tolik sexy jeho tetování? A řekl by jí upřímně, že jí některé z šatů nesluší? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 01. 04. 2024 12:00

Zpěvačka Eva Burešová (30) letos vynesla na předávání Cen Anděl oslnivou bílou róbu s nápisem Walking disaster, tedy chodící pohroma, kterým dominuje ještě korálově růžová vlečka. Její partner Přemek Forejt (36) zase oblékl komplet bílé košile s rozhalenkou a netypicky střižených černých kalhot z dílny módního návrháře Michaela Kováčika. "Barvu jsem měla vybranou dřív, takže Přemek se musel doladit," prozradila nám Eva na místě. O kompletní styling se Evě Burešové už roky stará stylistka Zlata Stolaříková.

Eva Burešová na Přemkovi miluje tetování

Příležitost obléknout se malinko netradičně přišla Evě s Přemkem vhod. "Tentokrát jsme si chtěli zablbnout. Tohle nejsou ceny, jako Český lev nebo Slavík, není to takový dresscode a lidé si zde mohou užívat, takže jsme se rozhodli, že si užijeme," svěřila nám Eva. "Ani ten Přemkův outfit není úplně klasický. A mně se to strašně líbí. Dnes z něj nemůžu spustit oči, protože mě hrozně baví, jak je to kreativní," říká zamilovaně hvězda seriálu ZOO.

Bílou košili s rozhalenkou oblékl Přemek na holé tělo, přičemž do hry vzal také své nepřehlédnutelné tetování. "Bylo to velmi jednoznačné, takže jsem si nevzal ani žádnou vázanku nebo motýlka. Respektive motýla na hrudi mám, ale úplně jiného," poukazuje na své kérky Přemek. "Já to tetování vlastně nevidím. Mám ho na krku, takže mně to vlastně nevadí. A kam to půjde dál, to ještě nevím," naznačuje, že skončit s dalšími obrázky jen tak nehodlá. "Je pravda, že už se mi v nějaké kavárně stalo, že si nějaký týpek myslel, že to mám oblečené."

A tetování na svém Přemkovi miluje také Eva. "Tetování je za mě nejkrásnější doplněk. Ve chvíli, kdy má chlap potetované ruce a třeba i ten krk, vezme si k tomu třeba sako nebo košili, tak mi to přijde hrozně přitažlivé," odhaluje nám zpěvačka svůj vkus. "Je to pro mě sexy, je to cool," dodává zamilovaně.

Přemek Forejt si Evy šaty osobně vyzkoušel

Jak nám Přemek v rozhovoru přiznal, není asi nic, co by se zdráhal obléknout. "Mám rád pestrost. Mám rád život, který je barevný a zábavný. Jsem člověk, který řekne ano na všechno," odhaluje šéfkuchař své libůstky a Eva souhlasí. "Je pravda, že když jsem si tohle poprvé zkoušela, tak Přemek si to na sebe oblékl a řekl: „Já to vynosím!“ Proto si opravdu myslím, že neexistuje nic, co by si Přemek na sebe nevzal," překvapila zpěvačka.

Zároveň si Eva pochvaluje, že ji Přemek umí také za její styl oblékání pochválit. "Myslím, že máme na módu stejný pohled, takže se mi zatím nestalo, že bych oblékla něco, co by se Přemkovi nelíbilo. A kdyby se mu to nelíbilo, tak si myslím, že by mi to ani neřekl," míní Burešová.

Jak to slavnému páru slušelo na předávání Cen Anděl, to můžete sami posoudit v naší fotogalerii.

Související články

Další články