3 znamení zvěrokruhu, která dovedou v roce 2023 svůj byznys plán k životu

3 znamení zvěrokruhu, která dovedou v roce 2023 svůj byznys plán k životu
Zdroj: Freepik

Podnikání není pro každého. Své o tom ví i tato tři znamení zvěrokruhu, která se v roce 2023 pokusí o velkou změnu a budou toužit po realizaci - tak trochu bez jistot. O kom hvězdy tentokrát mluví?

Denisa Zajíčková
Denisa Zajíčková 26. 12. 2022 06:00

Pokud jste rozhodnutí, že už nechcete v novém roce dál setrvávat v zaměstnání, které vám nepřináší radost, možná vaše tužby zamíří k podnikání. Podívejte se, komu se v této oblasti skutečně dobře povede a má naději na úspěch.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V roce 2023 víte, že už nemáte jinou možnost, než se do toho pořádně obout a realizovat nápad, který už dlouho nosíte nosíte v hlavě. Nedávejte na ostatní, když vám budou říkat, že nemůžete uspět. To vám jen dávají najevo své hranice a limity. Dokážete to, máte to pro nový rok psáno ve hvězdách.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ačkoliv vás některé minulé neúspěchy drží zpátky, v roce 2023 do toho půjdete znovu. A tentokrát obohacení zkušenostmi, které se vám rozhodně budou hodit! Nedejte na první dojem při výběru svých obchodních partnerů. Budete mít šťastnou ruku, jen vás budou zpočátku sužovat předsudky.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Máte v sobě velmi silnou energii, která vás vede k úspěchu, což zapříčiní, že se v roce 2023 pokusíte o velký osobní převrat. Už nadále nebudete tolerovat nevyhovující zaměstnání a pustíte se do toho, co jste vždy chtěli dokázat. Jednou z možných cest pro vás bude právě podnikání.

Další horoskopy ➔

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články