Máte problémy se zažíváním? Víme, které potraviny vám udělají dobře

Máta vždy pohladí žaludek.
Vzpomeňte si, že banán je dobrý pomocník, a to zvláště při kocovině.Ať se to nezdá, brambory skutečně působí na žaludek příznivě.Příprava je velmi snadná a vůbec nejlepší je si dát jen uvařené a lehce osolené.Jogurt obsahuje živé kultury, které napomáhají zažívacímu systému.+ 1 fotka+ 2 fotky

Během pracovního shonu do sebe mnohdy tlačíme cokoli, jen abychom ukojili hlad. To ale rozhodně není dobře. Náš žaludek totiž potom může být podrážděný a přestane fungovat správně. Když budete jíst tak, jak se má, bude se vám lépe dýchat. Přinášíme vám 5 potravin, které váš žaludek zklidní.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová11. 03. 2018 22:53

Brambory

Ať se to nezdá, brambory skutečně působí na žaludek příznivě. Příprava je velmi snadná a vůbec nejlepší je si dát jen uvařené a lehce osolené.

Banán

Vzpomeňte si, že banán je dobrý pomocník, a to zvláště při kocovině. Jeho mdlá chuť totiž ničemu neškodí a budeme po něm fit.  

Rýže

Oblíbený asijský pokrm si můžete dát jako přílohu nebo samotné jídlo. Surovina je to dietní a navíc přispívá ke správnému fungování metabolismu.

Máta

Čaj z čerstvé máty vždy bodne. Žaludek též uklidní a znovu nastartuje potom, co sníte nějaké špatné jídlo. Po aromatické bylině se navíc parádně spí.

Jogurt

Jogurt obsahuje živé kultury, které napomáhají zažívacímu systému. Pokud máte trávicí potíže, není nic lepšího než si ho dát. Je to jediný mléčný výrobek, který váš žaludek snese.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články