Máte problémy se zažíváním? Víme, které potraviny vám udělají dobře

Vzpomeňte si, že banán je dobrý pomocník, a to zvláště při kocovině.Ať se to nezdá, brambory skutečně působí na žaludek příznivě.Příprava je velmi snadná a vůbec nejlepší je si dát jen uvařené a lehce osolené.Jogurt obsahuje živé kultury, které napomáhají zažívacímu systému.+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Během pracovního shonu do sebe mnohdy tlačíme cokoli, jen abychom ukojili hlad. To ale rozhodně není dobře. Náš žaludek totiž potom může být podrážděný a přestane fungovat správně. Když budete jíst tak, jak se má, bude se vám lépe dýchat. Přinášíme vám 5 potravin, které váš žaludek zklidní.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 11. března 2018

Brambory

Ať se to nezdá, brambory skutečně působí na žaludek příznivě. Příprava je velmi snadná a vůbec nejlepší je si dát jen uvařené a lehce osolené.

Banán

Vzpomeňte si, že banán je dobrý pomocník, a to zvláště při kocovině. Jeho mdlá chuť totiž ničemu neškodí a budeme po něm fit.  

Rýže

Oblíbený asijský pokrm si můžete dát jako přílohu nebo samotné jídlo. Surovina je to dietní a navíc přispívá ke správnému fungování metabolismu.

Akné nevidí nikdo rád
Mohlo by Vás zajímat:

Po domácku na akné. Jak se ho zbavit bez chemie?

Máta

Čaj z čerstvé máty vždy bodne. Žaludek též uklidní a znovu nastartuje potom, co sníte nějaké špatné jídlo. Po aromatické bylině se navíc parádně spí.

Jogurt

Jogurt obsahuje živé kultury, které napomáhají zažívacímu systému. Pokud máte trávicí potíže, není nic lepšího než si ho dát. Je to jediný mléčný výrobek, který váš žaludek snese.

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články