Přemýšleli jste někdy, co byste si dali k jídlu před smrtí? Podívejte se s námi na to, jaké chutě měli vězni čekající na popravu

Tato žena si přála poslední večeři lehkou, stačil jí hrášek a kuře.
Zdroj: archiv Extra
KFC, hranolky a jahody - poslední večeře odsouzeného.Tato žena si přála poslední večeři lehkou, stačil jí hrášek a kuře.Tento vrah asi hlad neměl, přál si jen černou olivu s peckou.Před popravou měl jeden z brutálních vrahů chuť na zmrzlinu.+ 1 fotka+ 2 fotky

Už jste někdy přemýšleli o tom, co byste si dali dobrého, kdyby vás čekala smrt? Jaké by bylo vaše poslední přání v podobě jídla? Mnozí lidé by asi chtěli ochutnat něco oblíbeného. Jenže vězni si před popravou chtěli dát úplně jiné věci. Je vidět, že byli opravdu psychicky narušení.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová10. 09. 2018 17:14

John Wayne Gacy

Gacy byl jedním z těch, kteří zabíjeli v kostýmu. Přivydělával si totiž jako klaun, takže se mu pak přezdívalo klaun zabiják. V 70. letech znásilnil a zabil 33 mužů i malých chlapců. Vždycky je nalákal na nějaké odlehlé místo a tam je potom uškrtil. Když se ho dozorci zeptali, co by si přál jako poslední jídlo, navymýšlel si toho tedy docela dost. Přál si 12 smažených krevet, kyblík kuřecích kousků z KFC, hranolky a půl kila jahod.

Teresa Lewis

Lewis sice sama nevraždila, ale nájemnou vraždu si objednala. V roce 2002 zaplatila za vraždu manžela a nevlastního syna, aby mohla doživotně čerpat z jejich pojistek. Jenže na všechno se přišlo ve chvíli, kdy chtěla peníze vybrat a utéct. Byla první ženou, která byla popravena injekcí ve státě Virginia, poslední večeři si přála lehkou. Hrášek na másle, kuřecí maso, jablečný dezert a plechovku Dr. Peppera.

Victor Feguer

Tento muž vraždil kvůli drogám. Po lékaři chtěl předepsat opiáty, když ho ale odmítl, řekl si, že se mu pomstí. Nalákal ho k sobě domů, kde ho střelil do hlavy a tělo odhodil do pole. Za tento čin skončil na šibenici. Feguer po poslední večeři ani netoužil. Proto byla jeho objednávka skromná. Přál si jen jednu černou olivu s peckou. Když ho pak mrtvého sundávali z oprátky, našli tu pecku v jeho kapse.

Timothy Veigh

Tento terorista zabil nejvíce lidí do 11. září 2001. V roce 1995 zabil bombou v Oklahomě 168 lidí. Na jídlo před popravou ani neměl chuť, přál si jenom půlkilový kelímek mátové zmrzliny s čokoládou, kterou snědl na posezení. Asi měl hořko v ústech po tom, co udělal.

Tedy Bundy

Tento muž byl sadistický psychopat, který brutálně zavraždil 36 žen. Většinu z nich před smrtí znásilnil a pak brutálně ubil, některým dokonce uřízl hlavu. Tak se není čemu divit, že dostal trest smrti. Když si měl vybrat, co chce mít k poslední večeři, bylo mu to tak nějak jedno. Dozorcům řekl, ať mu prostě něco přinesou. Je jasné, že člověk asi na jídlo v takovou chvíli nemá ani pomyšlení. A tak dostal steak, vajíčka, bramborové placky, toast, máslo, marmeládu a džus.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články