Fit a krásnáTestováníSoutěže

Časy umělých dochucovadel skončily. Žijte zdravě díky přírodním produktům

Časy umělých dochucovadel skončily. Žijte zdravě díky přírodním produktům
Zdroj: www.pixabay.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Už dávno tomu není tak, že přírodní kosmetiku používají pouze ekologické aktivistky nebo přírodní ženy. Dnes jsou tyto produkty určeny spíše pro ženy, které vyhledávají luxus a přirozenost. Nejinak je tomu i v kuchyni. Dávno skončily časy umělých dochucovadel a glutamátu.

Komerční článek

V dnešní době jsou ženy obeznámeny, jakou kosmetiku používají a co obsahuje. Zajímají se o její složení, dopad na přírodu i způsob testování. V kuchyni hospodyňky už také dávno nevaří jen párky a nemažou chleba paštikou, ale při nákupu čtou složení potravin a čím dál tím více jich navštěvuje farmářské trhy, kde kupují čerstvé a lokální produkty.

Pojďte se podívat na přírodní produkty, které momentálně frčí a přinesou vám kýžený výsledek.

Tělesná a rozumová rovnováha

www.svetmineralu.cz

Žít zdravý a bohatý život znamená především mít správné návyky a žít vyvážený život ve všech směrech. Pokud jste tuto cestu zdravého životního stylu nastolili, pak vám můžeme doporučit například náramek z achátu. Tento kámen dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Největší ložiska achátu se nacházejí v Brazílii a Uruguayi.

Zdravé vaření bez soli

Kotányi

I v kuchyni můžete vařit zdravě, chutně, bez konzervantů a chemických přísad.Vyzkoušejte například skvělé kořenící směsi Kotányi VEGGY bez soli. VEGGY Classic, Hot&Spicy, Exotic a Sweet přinesou zpestření a inspiraci do vašeho menu. My vám přinášíme skvělý recept na plněná vejce, který máte za chvíli hotový a buďte si jisti, že se strávníci budou olizovat ještě pěkně dlouho.

Ovesnou koupelí proti atopické pokožce

www.topnatur.cz

Ovesná koupel je speciální technologií upravený velmi jemně mletý 100% přírodní extrakt z ovsa, který je skvělý při atopickém ekzému a různých dermatitidách. Vzhledem k tomu, že neobsahuje žádné konzervační látky, je skvělá hlavně pro miminka a malé děti. Výsledky studie, která byla na snášenlivost tohoto kosmetického přípravku dělána, ukazují, že je ovesná koupel velmi dobře snášena a výrazně zlepšuje stav suché a atopické kůže u malých dětí. Tato koupel se již dlouhá léta používá například v Lázních Luhačovice jako léčebná procedura.

Přírodní antibiotikum pro obranyschopnost organismu

Allivictus

Česnek je považován za přírodní antibiotikum, proto je jeho konzumace v těchto týdnech velmi důležitá. Abyste se nemuseli bát, že po konzumaci této superpotraviny nebudete moci na nikoho dýchat, sáhněte raději po doplňku stravy Allivictus. Ten se vyrábí ručně a bez použití kovových nástrojů. Na rozdíl od syrového česneku dává Allivictus uživatelům díky efektivní formě vstřebání mnoho zdravotních benefitů. Napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu, k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Vše lze léčit jídlem. Čisté a zdravé střeva jsou totiž základ zdravého těla.

 

Komerční článek

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články