Valentýn s dobrým jídlem a pitím? Vykouzlete si domácí piknik

Valentýn s dobrým jídlem a pitím? Vykouzlete si domácí piknik
Zdroj: Albert

Valentýn a výjimečné jídlo neodmyslitelně patří k sobě. Vychutnejte si romantický večer ve dvou a uveďte se v pohodlí domova do skvělé nálady s exkluzivními produkty z obchodů Albert.

Komerční sdělení
Komerční sdělení 13. 02. 2023 10:00

Domácí piknik ve znamení lásky k jídlu vykouzlíte s delikátními tapas, drobnými chuťovkami mezinárodní kuchyně z řady Albert Excellent.  Mezi více než pěti desítkami druhů si určitě najdete to pravé pro sebe i pro svou drahou polovičku. V prodejnách Albert navíc všechny tapas pořídíte v akci 2+1 zdarma.

Dopřát si můžete třeba exkluzivní krájený lanýžový salám s parmezánem, krevety s chilli a citronem, sušenou šunku jamón serrano nebo slaninu se smetanovým sýrem. Na výběr je i z bezmasých delikates, jako je vyzrálá gouda, hummus se sušenými rajčaty, olivy nocellara s rozmarýnem a pepřem a mnoho dalších chuťově vyladěných pomazánek, tapenád či rybích a masových delikates.

Albert

Pochoutky z řady Albert Excellent Tapas navíc naleznete v obalech, které jsou vyrobeny z recyklovaného plastu a jsou dále recyklovatelné. 

Přiťukněte si

Svátek zamilovaných se nesmí obejít ani bez skleničky něčeho dobrého. Inspiraci přináší someliérka Klára Kollárová a její exkluzivní výběr Sommelier Collection, konkrétně jemné italské Prosecco D.O.C. extra dry. Vašemu večeru dodá příjemnou perlivost a oblíbenou jemnou chuť. 

Pokud dáváte přednost dobrému sektu, můžete si přiťuknout skleničkou La Grande Célébration, a to ve variantách brut, demi sekt nebo populární rosé

Albert

Drobnost na závěr! 

Srdce a chuť své drahé polovičky můžete potěšit lineckým kolečkem s valentýnským motivem. Je tradičně promazané ovocnou náplní, ale na povrchu ho zdobí valentýnský motiv, za kterým stojí jedinečná technologie tisku. Vybírat můžete ze čtyř motivů.

Albert

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články