Jiří Macháček výjimečně ukázal svoji rodinu: Dcera Berta podobu s tátou nezapře

Jiří Macháček výjimečně ukázal svoji rodinu: Dcera Berta Macháčková podobu s tátou nezapře
Zdroj: Herminapress
Jiří Macháček se svou životní partnerkou Kristinou Dufkovou a dospělou dcerou Bertou.Dcera Jiřího Macháčka, Berta, podědila půvaby po své mamince a po tátovi široký úsměv.Dcera Jiřího Macháčka, Berta, si v dětství zahrála ve filmu Medvídek.Dcera Jiřího Macháčka, Berta, má kaštanově hnědé vlasy po své mamince.+ 12 fotek+ 13 fotek

Herec a zpěvák Jiří Macháček (57) své soukromí bedlivě střeží, přesto nedávno do společnosti vyvedl svoji dceru Bertu (22) a také partnerku, animátorku Kristinu Dufkovou (45), se kterou žije od roku 2000. Berta, která měla v dětství herecké ambice, podědila Macháčkův široký úsměv a po mamince kaštanově hnědé vlasy. Pojďte si s námi na fotografiích připomenout dvě důležité ženy, které stojí v pozadí Macháčkova osobního života. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 22. 05. 2024 09:00

Herec a zpěvák Jiří Macháček (57) má s partnerkou, režisérkou animovaných filmů Kristinou Dufkovou (45) dvě děti, dceru Bertu (22) a syna Antonína (16). „Když se měl narodit, Berta se na něj hrozně těšila. S podezřením, že ho máme raději, vyrukovala až o mnoho let později,“ prozradila Macháčkova životní partnerka Kristina magazínu iDNES.

Dcera Jiřího Macháčka, Berta, má tátův úsměv

Berta se v dětství zajímala o uměleckou činnost po vzoru rodičů - zahrála si ve filmu Medvídek a namluvila hlavní ženskou postavu v krátkometrážním filmu své matky, Usnula jsem. V roce 2019 se její hlas objevuje také v povídkovém animovaném filmu Zubatá nekouše! Z aktuálních fotografií je zřejmé, že po tátovi podědila široký úsměv a velké oči, po mamince krásu, ostře řezané rysy v obličeji a také kaštanově hnědé vlasy, které nechává růst až po lopatky.

Doporučené video: Rozhovor s dcerou herce Václava Kopty, Janou

Jiří Macháček se do ženění nehrne

Bouřlivák z filmu Samotáři a také frontman kapely Mig 21, herec Jiří Macháček, potkal svoji životní partnerku Kristinu v roce 2000 v jednom píseckém baru. Netají se tím, že po předchozí špatné zkušenosti se nehrne do ženění a se svou partnerkou žije takzvaně "na psí knížku". Kristina Dufková tvrdí, že proti této jeho filosofii nic nemá. "Jsem ráda, že si mě lidi okamžitě nespojí s tím Macháčkem a někdo ani neví, že jsme spolu. U dětského doktora se ale představuju Macháčková, protože je to jednodušší. Trochu problém byl kdysi s pošťačkou: jednou přinesla dopis pro Jirku, já jsem to převzala, ale ona nevěděla koho napsat do kolonky Převzal. A pak řekla: Hm, tak já napíšu sousedka," prozradila v rozhovoru pro časopis Instinkt.

Herectví děti stresuje, říká Kristina Dufková

Partnerka Jiřího Macháčka, animátorka Kristina Dufková, také vysvětluje, proč se dcera Berta v dětství přestala věnovat natáčení, byť ji to před kamerou bavilo. "Nemyslím, že je to pro děti přínosné. Natáčení je náročné a také metody, jakými se motivují děti, aby něco zahrály, se mi moc nezamlouvají," otevírá zajímavé téma dětských herců v rozhovoru pro iDNES. "Aby udělaly to, co se od nich žádá, tak je štáb určitým způsobem rozmazluje, podplácí. Když děti musí plakat, dochází k emočně vypjatým situacím. Berta je citlivá a je zbytečné, aby se takhle stresovala," vysvětluje filmařka, proč se Berta věnuje umělecké činnosti už jen příležitostně.

Na aktuální fotografie dcery Jiřího Macháčka, Berty, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články