Jozefína (45): Manžel mě označil za leklou rybu. Až s milencem jsem zjistila, že lenochem v posteli je ve skutečnosti on

Erotické příběhy ze života:  Manžel mě označil za leklou rybu. Až s milencem jsem zjistila, že lenochem v posteli je ve skutečnosti on
Zdroj: Freepik

Jozefína žila v domnění, že je v posteli podprůměrná a na milence nikdy ani nepomyslela. Manžel se vyjádřil jasně o jejích „schopnostech“. Jaké bylo její překvapení, když si našla milence a zjistila, že má v sobě mnoho skryté vášně. Stačilo ji umět rozpoutat.

Michaela Hájková
Michaela Hájková 23. 05. 2024 19:00

Manžel mi jednou řekl, že jsem v posteli jak „leklá ryba“. Myslím, že ženina touha vyplývá hlavně z mužových činů. Poté, co jsem si našla milence, jsem zjistila, že chyba byla na straně mého muže.

Manžel mi řekl, že v posteli nestojím za nic

Za Mirka jsem vdaná skoro dvacet let. Co se týče vášně, máme to dávno za sebou. Už si ani moc nepamatuji na začátky, a tak nemůžu soudit, zda jsem se v posteli vyloženě zhoršila. Nicméně Mirek mi jednou přiznal, že už ho to se mnou nebaví. Trochu se napil a šel s pravdou ven, druhý den dělal, že si nic nepamatuje. Jeho slova o tom, že jsem jak leklá ryba, ale jen tak nezapomenu.

Načetla jsme mnoho rad a vyptala se na triky svých kamarádek. Nenechala jsem to zkrátka jen tak. Snažila jsem se se svou neschopností něco udělat. Mirka to překvapilo, ale nijak zvlášť na něj moje nové pokusy nezapůsobily. A tak jsem se smířila s tím, že máme pevné manželství na docela jiných základech než je postel.

Pak jsem si nečekaně našla milence, o kterého jsem vůbec neusilovala. Ze začátku jsem s kolegou flirtovala a byla to jen legrace, pak už šlo do „tuhého“. Věděla jsem, že ho asi zklamu, vždyť v posteli stojím za „starou bačkoru“. Pak jsem ale byla sama překvapená, co se ze mě vyklubalo. Po zážitku s milencem jsem zjistila, že jsem velmi vášnivá, a navíc, že mě sex ohromně baví!

Zjistila jsem, že lenoch je můj manžel

Nevím, co si vlastně Mirek představuje pod pojmem „šikovná ženská“. Ale aby si ženu trochu rozparádil, musí se posnažit. To on se neměl k ničemu a pak se divil, že jen bez hnutí čekám, až to skončí. Můj nový milenec se mnou dělá divy. Sám mi řekl, že jsem šikovná rošťanda a to rozhodně beru jako kompliment.

Ve srovnání s ním je teď milování s manželem „peklo“. Najednou vidím nebetyčný rozdíl v rozměrech, lenivosti, nedostatečné výdrži a nechuti udělat dobře i tomu druhému. Prostě nemyslet jen na sebe, pánové! Naštěstí nejsou všichni takoví. Vždy jsem si myslela, jak je pěkné, že jsem za celý život měla jediného chlapa, když nepočítám pár omylů v mládí. Ale bylo to spíš na škodu.

Celý život jsem tak žila v omylu a sex jsem si neužívala. Ba co víc! Nechala jsem si nabulíkovat, že to je se mnou nuda. Rozhodla jsem se doma zakročit a popohnat Mirka k lepším výkonům. Začala jsem při milování vyžadovat, co jsem poznala s milencem. Nestačil se divit, sotva popadal dech a nevěřícně kroutil hlavou.

Milence si ponechám, když jsem chytla slinu

Mirek se brzy odporoučel ke spánku a já si nemohla pomoct a poškádlila jeho ješitnost: „Tak nevím, kdo je tady leklá ryba. Jeden by se i snažil, ale na to musí být dva.“ Bez špetky studu jsem zapnula vibrátor. Mirek asi neměl příjemné sny.

Není mi ho líto hned ze dvou důvodů. Nevěry jsem mu vždy přehlížela, takže mám právo si také užít. A neměl se do mě navážet, teď sám vidí, že mi nestačí. Milence si ponechám, protože z Mirka už nic moc nevykřesám a upřímně řečeno jsem konečně našla tu správnou „slinu“.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články