Kadeřnický objev roku? Inspirace účesy, které se dostaly do finále prestižní vlasové soutěže v Česku

Trendy účesy 2023
Zdroj: Se souhlasem Czech & Slovak Hairdressing Awards 2023
Tereza Cihelková, Kadeřník rokuTereza Cihelková, Kadeřník rokuTereza Cihelková, Kadeřník rokuTereza Cihelková, Kadeřník roku+ 16 fotek+ 17 fotek

Už sedmnáctý ročník oslavy kadeřnického umění proběhne letos na soutěži Kadeřník roku. Trendy účesy se každý rok maličko mění, a tak jsme pro vás vybrali dvacet účesů nadějných českých kadeřníků, kteří letos soutěží poprvé. 

Kristina Vodičková
Kristina Vodičková01. 10. 2023 18:00

Již sedmnáctý ročník mezinárodně uznávané soutěže se letos koná po krátké pauze. Odborná a novinářská porota vybrala finalisty deseti kategorií, ve kterých je nominovaných 25 kadeřníků. Finále proběhne 11. listopadu ve Fóru Karlín, kde magazín Lifee nebude chybět.

Finále Czech & Slovak Hairdressing Awards

I tentokrát se do soutěže zapojilo mnoho skvělých kadeřníků, za které mluví vynikající výsledky jejich práce a inspirativní nápady. „Ve Schwarzkopf Professional máme obrovskou radost z velké účasti v 17. ročníku Czech & Slovak Hairdressing Awards. Poslední kadeřnické ceny jsme udíleli v roce 2019 a bohužel v covidovém období jsme byli nuceni jeden ročník vynechat. O to víc nás těší zájem kadeřníků soutěžit. V tomto roce vidíme v kadeřnických kolekcích nový náboj a skvělé vlastní směry, které určují trendy. Máme mezi kadeřníky obrovskou diverzitu, ať už co se týká zkušeností, tak také inspirací, kterými byli ovlivněni. Když si procházíme jednotlivé kolekce, tak je vidět touha prosadit se také mimo kadeřnický salon a ukázat ,světu` nadšení pro vlasy,“ říká Lifee.cz Martina Slámová, PPS Manažerka Schwarzkopf Professional a zároveň organizátorka soutěže.

Nejlepší účesy v kategorii Objev roku

V redakci Lifee nás zaujala kategorie Objev roku, kde se objevují nadějní kadeřníci ve věku do jednadvaceti let s praxí do tří let, kteří ještě nikdy nesoutěžili v žádné další kategorii. Jejich účesy jsou jak nositelné, tak i extravagantní, jak se můžete přesvědčit v naší galerii, kde má každý z pěti nominovaných čtyři soutěžní účesy.

Pětice finalistů na titul Objev roku

  • Milada Kočárková (BOMTON)
  • Sofie Adámková (BOMTON)
  • Eva Galuszková (SALON PETRA MĚCHUROVÁ)
  • Natálie Brázdová (NEW YOU)
  • Tereza Cihelková (HAGARA SALON)

V dalších kategoriích se soutěží například o nejlepší Dámský komerční účes za Prahu, Čechy, Moravu i Slovensko, Pánský komerční účes, Avantgardní účes, Kolorista roku a další dílčí kategorie. A na ty se podíváme příště.

V galerii se nechte inspirovat účesy finalistů v kategorii Objev roku.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články