Kdo vynesl ve StarDance nejkrásnější šaty pro standardní tance: Růžová Anna K či zelená Jitka Schneiderová

StarDance
Zdroj: Koláž Lifee/Herminapress
Anna K a Marek Hrstka, slowfox, 2016Eva Adamczyková, valčík, 2023Jitka Schneiderová a Marek Dědík, waltz, 2015Anna Polívková, waltz, 2013+ 27 fotek+ 28 fotek

Vybrali jsme pro vás historicky nejkrásnější šaty na standardní tance, jaké jsme dosud mohli ve StarDance vidět. Herečka Jitka Schneiderová (50) vynesla okouzlující tyrkysový model pro waltz, zpěvačka Anna K (58) něžnou růžovou róbu pro slowfox a snowboardistka Eva Adamczyková (30) excelovala v opeřeném modelu během valčíku.

Veronika Nováková
Veronika Nováková18. 11. 2023 12:00

Do soutěžních standardních tanců oficiálně řadíme waltz, tango, quickstep, valčík a slowfox. V průběhu 17 let soutěže jsme ve StarDance zhlédli více než 1 000 modelů, ale některé z nich se nám vryly do paměti. V naší bohaté fotogalerii tak například naleznete herečku Janu Plodkovou (42) v modelech na tango a valčík, farářku Martinu Viktorii Kopeckou (37) v okouzlující bílé róbě na valčík, herečku Simonu Babčákovou (50), která si v modrém modelu rovněž zatancovala valčík, nebo herečku Annu Polívkovou (44) v éterické blankytné róbě určené pro waltz.

Eva Adamczyková jako něžná dáma

Snowboardistka Eva Adamczyková (30) na nás udělala dojem už ve druhém kole letošní řady StarDance, kdy zatancovala valčík na píseň La Valse de L’Amour se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem (35). Letošní kostýmní výtvarník Roman Šolc jí pro tuto příležitost navrhnul okouzlující světle fialový model s pštrosím peřím v oblasti rukávů a spodní části sukně.

Jak později Eva přiznala porotě, právě sukně jí během tance činila velké potíže. Lidé se nicméně shodli, že z energické sportovkyně Evy se také díky něžné fialové róbě stala dokonalá princezna. "Evičce se daří plout velmi ladně," pochválil ji Jakub. "Nakonec je mi ve valčíku dobře, ... ten standard jsou prostě jenom nějaké kroky a ono to dopadne," smála se po svém téměř bezchybném výkonu Eva.

Jitka Schneiderová v tyrkysu

V roce 2015 okouzlila v 8. kole porotu herečka Jitka Schneiderová (50) waltzem se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem (40). Oblékla tyrkysový model s kamínky v oblasti dekoltu a pasu, přičemž pohyb při tanci skvěle dotvářel také asymetrický dlouhý závoj na pravé paži. Model Jitka doplnila štrasovým náramkem na pravém zápěstí a dlouhými štrasovými náušnicemi. Jitka si tanec natolik zamilovala, že si přízeň diváků dokázala udržet až do posledního kola, nakonec tedy skončila druhá.

Anna K na růžovém obláčku

Zpěvačka Anna K (58) a její tanečník Marek Hrstka (34) si v roce 2016 zatancovali ve 4. kole slowfox. Zpěvačka pro tuto příležitost vynesla něžnou pastelově růžovou róbu pošitou pštrosím peřím v oblasti ramenou a paží, přičemž peří jí kadeřníci vetkli také do vlasů. Uhrančivá černovlasá zpěvačka se ve StarDance nakonec protancovala až do 6. kola, které se jí bohužel stalo osudným.

Zavzpomínejte na naše krásné hvězdy, které se zúčastnily taneční soutěže StarDance.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články