Láska Milana Šteindlera nám prozradila, kdy a kde mezi nimi přeskočila milostná jiskra

Partnerka Milana Šteindlera, Lily Ahou Král nám prozradila, kdy a kde mezi nimi přeskočila milostná jiskra
Zdroj: Se souhlasem Jana Hájka
Partnerka Milana Šteindlera, Lily Ahou Král, navštívila křest nové knihy jejich společné kamarádky, spisovatelky Haliny Pawlowské.Herec Milan Šteindler už je tři roky šťastný po boku PR managerky Lily Ahou Král.Herec Milan Šteindler se zamiloval po šedesátce a je velmi šťastný.Milan Šteindler chodí se svou partnerkou do společnosti.+ 6 fotek+ 7 fotek

Herec a scenárista Milan Šteindler (67) žije třetím rokem po boku exotické PR managerky Lily Ahou Král. Jak nám Lily prozradila v exkluzivním rozhovoru, jiskra mezi nimi přeskočila v práci a za poslední rok ji slavný herec také zasvětil do tajů divadla Sklep, kde jí napsal několik rolí. Které vlastnosti si Lily na Milanovi zamilovala a jaké je tajemství jejich harmonického vztahu? A které jeho filmy má nejraději? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 12. 06. 2024 12:00

Partnerka herce a scenáristy Milana Šteindlera (67), Lily Ahou Král, se živí jako PR managerka a zabývá se například dětskou paliativní péčí nebo segmentem zdravotnictví v otázce akutních stavů v ordinacích. Pár teď společně zavítal také na křest nové knihy Haliny Pawlowské s atraktivním názvem "... a přeskočila jiskra". "Halina je velká kamarádka Milana. Čas od času se vídáme, byli jsme u ní na návštěvě a povídali jsme si o knížkách. Doufám, že budeme mít příležitost setkávat se častěji, ale jsme časově všichni hodně vytížení," vysvětlovala sympatická Lily v našem rozhovoru.

Doporučené video: Tajemství manželství hlasatele Alexandera Hemaly

Milan Šteindler se do Lily zamiloval v práci

S ohledem na titul nejnovější knihy byla nasnadě otázka, kdy to mezi Milanem a Lily zajiskřilo. "Kdy to mezi námi zajiskřilo? Myslím, že jsou to už tři roky. Potkali jsme se v práci a ta jiskra přišla znenadání – ale zkrátka přišla," smála se partnerka našeho slavného herce. Recept má také na to, jak zažehnutou jiskru ve vztahu dlouhodobě udržovat. "Myslím, že máme hodně společných zájmů. Spoustu věcí spolu objevujeme, což je hrozně hezké. Hodně nás drží to, že spolu hodně mluvíme," naznačuje Lily, jak s Milanem Šteindlerem tráví volné chvilky.

"Díváme se společně na filmy, rozebíráme je, navštěvujeme spolu divadelní představení a potom o nich mluvíme, prohlížíme si fotografie a chodíme na výstavy. Mluvíme o dětech a o všem, co vidíme," dodává partnerka Milana Šteindlera. "Komunikace je v našem vztahu hodně důležitá. Milan tak ví, nad čím přemýšlím a já zase vím, nad čím přemýšlí on. Díky tomu je náš vztah hrozně hezký. Je to sdílení."

Milan je vtipný, inteligentní a empatický

Lily nám také v rozhovoru svěřila, co jí přijde na partnerovi nejvíce atraktivní. "Mám na něm ráda úplně všechno. Milan je především hodný člověk. Je s ním velká legrace a je moudrý. Díky tomu, co všechno prožil, tak má co vyprávět, a to je hrozně hezké. Je také vnímavý, empatický," pochvaluje Lily Milana Šteindlera.

Paradoxně Lily neznala jeho filmy a divadelní hry, musela si je v rámci trvání vztahu nastudovat - s láskou pochopitelně. "Milana nevnímám skrze jeho tvorbu, protože teprve ve chvíli, kdy jsem se s ním seznámila, jsem zjistila, co všechno dělá. Vrať se do hrobu, Kopytem sem, kopytem tam," odkazuje Lily na snímky, které si oblíbila. Do umělecké činnosti se začala také sama zapojovat. "Poslední rok jsem také začala hodně vnímat divadlo Sklep. Milan tam pro mě napsal tři malinké roličky a díky tomu jsem měla možnost seznámit se s jeho kolegy, protože s nimi maličko hraju," říká skromně. "Tam člověk pozná, jak takové věci vznikají a že mají také hlubší myšlenku. To je hrozně hezké," dodává s tím, že tímto způsobem hlouběji poznává práci svého partnera.

Na fotografie zamilovaného Milana Šteindlera ruku v ruce s jeho exotickou přítelkyní Lily se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články