Fit a krásnátestovánísoutěže

Milan Šteindler jako neúnavný lovec žen: Komedie Pánský klub vás nechá nahlédnout do vnitřního světa pěti mužů a jediné ženy

Thumbnail # Milan Šteindler jako neúnavný lovec žen: Komedie Pánský klub vás nechá nahlédnout do vnitřního světa pěti mužů a jediné ženy

Zdroj:Divadlo Na Jezerce/foto Ivan Kahun

Světovou premiéru původní české komedie Pánský klub uvedlo Divadlo Na Jezerce tento týden. Vedle Kristýny Hrušínské se na Jezerce poprvé představila ostřílená herecká esa Zdeněk Žák a Milan Šteindler, který o novince říká: „Mám rád komedie, které nám ukazují něco víc než jen humorné situace.“

Lenka Chvostová 7. dubna 2019

Autorem i režisérem hry psané pro Divadlo Na Jezerce je Matěj Balcar, který dá divákům s humorem i pochopením nahlédnout do vnitřního světa pěti mužů a jediné ženy. Roli terapeutky Lindy svěřil režisér Matěj Balcar své ženě Kristýně Hrušínské, s níž si divadelní spolupráci v minulosti vyzkoušeli například v úspěšné divadelní adaptaci knihy Už je tady zas!, která se na Jezerce těší stále velké oblibě.

Majitele cyklo-servisu a neúnavného lovce žen Edu hraje Milan Šteindler, pro kterého je Pánský klub první zkušeností na jevišti Divadla Na Jezerce. Jako vyžilý rocker Gigi, který se potřebuje zbavit závislosti na ženách, protože ho omezují v tvorbě, se představí Zdeněk Žák. V roli učitele Cyrila, co jen nesnadno odolává svádění studentek, alternují Michal Stejskal a Daniel Šváb. Scénáristu na odpočinku Přemka hraje Rudolf Stärz a mladého ajťáka Martina Martin Leták.

„Zda budou mít diváci moji postavu Edy rádi, to teprve uvidíme. Pokud ano, pak to bude asi tím, že se v tomhle buranovi odloupne slupka hrubosti a on dokáže před ostatními – ale hlavně v sobě – najít ukrytou lidskost,“ prozrazuje Milan Šteindler.

Thumbnail # Divadlo Spejbla a Hurvínka baví a vzdělává: Jak dopřát dětem i dospělým nezapomenutelný zážitek?
Mohlo by Vás zajímat:

Divadlo Spejbla a Hurvínka baví a vzdělává: Jak dopřát dětem i dospělým nezapomenutelný zážitek?

„Vyhubit mužskou nevěru!” Tak zní motto terapeutky Lindy, která si po rozchodu se snoubencem otevírá vlastní praxi a snaží se pomoci eroticky závislým mužům. Od prvního sezení je ale patrné, že více než terapeutkou bude Linda spíše dalším pacientem.

Prostřednictvím vášnivých debat a nečekaných zvratů se tak postupně dozvídá víc nejen o svých svěřencích, ale především sama o sobě. Linda, která má do této doby na nevěru jasný a vyhraněný názor, postupně zjišťuje, že si je s mužskou částí populace podobnější, než si byla vůbec ochotná připustit.

Podobné články

Zavří­t reklamu