Míša Dolinová nám ukázala skvělou vychytávku v koupelně: Inspiraci na speciální záchod našla v Japonsku

Koupelna Míši Dolinové. Tady, na širokém okraji vany, ráda sedává se svými dcerami."Rantl" u vany v koupelně je ideální na posezení.Koupelna je krásně vyladěná.Košíček s holčičími nezbytnostmi+ 18 fotek+ 19 fotek

Michaelu Dolinovou jsme s pořadem Vítejte magazínu Lifee.cz navštívili v jejím pražském bytě, a vešli jsme se dokonce i do koupelny. Veliká právě není, ale herečka a producentka Míša Dolinová si libuje, že se do ní vešly dvě umývadla, vana i luxusní toaleta. Ustoupit musela pračka, pro kterou se našlo místo jinde v bytě.

Šárka Schmidtová
Šárka Schmidtová 18. 08. 2025 06:00

Když Míša Dolinová pozve někoho do koupelny, okamžitě s ním usedá na okraj vany a ptá se: „Jak se ti sedí?“ A očekává odpověď: „Krásně!“ A skutečně, široký okraj u vany je na posezení jako dělaný, však si ho také Míša nemůže vynachválit. Co nám ještě v pořadu Vítejte prozradila o intimní zóně svého bytu?

Koupelna jako intimní zóna bytu Míši Dolinové

Koukám, že máš u vany takový zvláštní rantl, proč?
No právě proto, abych tady mohla sedět. Mám dvě dcery a koupelna je taková zvláštně intimní zóna, kde si ženský řeknou víc než třeba v kuchyni. A tady, jak se v koupelně lidi svlékají a myjí a dělají různý věci, tak se tak jako „odolupují“ i co se týká psychiky. Takže tady na tom rantlu jsem už toho vyslechla! A taky jsem hodně věcí řekla, který bych třeba v kuchyni neřekla.

No počkej, v kuchyni bys je neřekla právě proto, že je spojená s obývákem, kde třeba někdo sedí, běží televize, není tam intimní atmosféra – a tady je.
Přesně tak. A taky tady jsou všelijaké krémy a vůně a podobné věci, a přes ně se ženský k sobě hodně dostávají, víš? Řeknou si i věci, který by jinak neřekly.

A co se tedy dozvím?
Nic. Nic ti neřeknu. Hele, jsi oblečená. Na to musíš být svlečená, víš?

Co by dnes Míša Dolinová udělala v koupelně jinak

Co se ti v koupelně povedlo?
Držátka u vany. To jsou super věci, ty madla, jo. Každému, kdo si dělá koupelnu, radím: „Přišroubujte si dvě tři madla kolem vany, protože to je opravdu nesmírně praktická věc!“

A co bys udělala jinak?
Asi bych vynechala vanu a udělala bych jenom sprchový kout. Ale takovej ten, kde se nepřekračuje žádnej schůdeček. A taky ta vyzděná police pod zrcadlem je špatná! Chtěla jsem, aby se sem vešlo co nejvíc věcí, a tak jsem řekla svýmu muži: „Zařiď to. S těmi stavaři.“ A on na to: „Jo, já jim to teda řeknu.“ Jenomže můj muž měří 188 centimetrů a stavaři to naměřili podle něho. Když jsem pak přišla, už to bylo hotový – takže když se podívám do zrcadla, vidím se jen po bradu.

A ještě něco ti nevyhovuje?
Denní světlo. Schází mi i v kuchyni. A to jsou věci, který prostě v novostavbách často nejsou – okna. A mně moc chybí.

Míša Dolinová o sebe ráda pečuje

Prozradíš mi, jak pečuješ o svoji pleť?
Přiznám se, že nemám žádnou svoji značku kosmetiky, jedu podle toho, co dostanu k Vánocům nebo k narozeninám. Ale úplně nejúžasnější věc – nebudu jmenovat – je z lékárny, je to taková báze mastného krému a hydratačního krému, která je vlastně lék. Používají ji i firmy jako základ pro svoje krémy.

Pamatuju si, že když jsme byly holky, tak jsme se vlastně skoro ničím nemazaly…
Já ano, když už, tak aspoň Niveou. A taky jsem řešila problematickou pleť, kterou jsem měla asi do osmnácti let.

A co kosmetika? Chodíš na ni?
Ne. Já už na kosmetiku nechodím. Já si jen tak občas něco nechám „připíchnou“ do čela, přiznávám na rovinu, tady ty mračící vrásky na čele trochu vylepším. Dělám to tak jednou za tři, čtyři měsíce a nestydím se za to.

Co dalšího ještě ve videoreportáži z koupelny Míši Dolinové uvidíte a uslyšíte:

  • Proč si pořídila vysoký vodovodní kohoutek
  • Kde má pračku
  • Proč toužila po dvou umývadlech
  • Kde se nadchla pro samooplachovací záchod
  • Jestli by šla na plastickou operaci

V galerii se můžete podívat na snímky z útulného bytu Míši Dolinové.

Související články

Další články