Módní policie z přehlídky Natali Ruden: Abbasová předvedla průhledný model, Verešová byla za ženu vamp

Módní přehlídka Natali Ruden: Andrea Verešová v sexy rudé róbě, Lejla Abbasová v průhledném modelu
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Modelka Andrea Verešová se za večer hned několikrát převlékla. Vynesla například rudý model.Andrea Verešová měla také zajímavý doplněk z bižuterie na svém obličeji.Andrea Verešová v tyrkysovo-bílém modelu.Andrea Verešová v modelu, který sice postrádal výstřih, přesto byl sexy.+ 29 fotek+ 30 fotek

Módní návrhářka Natali Ruden uvedla svoji novou letní kolekci výstižně nazvanou Summer Days a přehlédnout nešly pestrobarevné saténové modely plné květin, ale také dramatické róby. Hvězdou večera byla modelka Andrea Verešová (43), která vynesla například rudé večerní šaty s pozoruhodným doplňkem na očích, a originální byl také model moderátorky Lejly Abbasové (44), která oblékla průhledné kalhoty a průhledný kabátek se závojem a dlouhou vlečkou. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 29. 05. 2024 12:00

Módní přehlídka návrhářky Natali Ruden byla letos oslavou květin a šťastných letních dní. Kolekce s názvem Summer Days je plná pestrobarevných květin a saténových kreací. Mezi pozvanými hosty zasedly na čestné místo například herečka Vlastina Svátková (42), nebo operní pěvkyně Andrea Kalivodová (46), přičemž obě vynesly elegantní černé večerní šaty.

Modelka Jana Doleželová (42) se oproti tomu doslova blýskla v rudé flitrované róbě s korzetem typického geometrického střihu, jak jej u návrhářky Natali Ruden dobře známe. Nechyběla ani zpěvačka Lenka Graf (49), která oblékla komplet zlaté saténové košile a brokátové sukně. Jak jim to slušelo, to můžete sami posoudit.

Doporučené video: Rozhovor s módní návrhářkou Natali Ruden

Andrea Verešová jako rudá dračice

Modelka Andrea Verešová (43) byla hlavní hvězdou módní přehlídky a převlékla se hned několikrát. Nás zaujala například v rudém modelu s hlubokým výstřihem a sukní, která divoce vlála jako na španělské corridě. K rudým šatům vynesla Verešová navíc zajímavý doplněk, stříbrnou obličejovou bižuterii v oblasti očí, která připomínala brýle nebo také šperk arabské princezny. Rudé šaty doplnila Verešová stříbrnými sandálky na vysokém podpatku.

Modelka dále vynesla hráškově zelené šaty bez rukávů, tyrkysovo-bílý model, nebo růžovo-bílé šaty s vysokým rozparkem. Nechyběly ani romantické květované koktejlky s asymetricky řešeným ramínkem. Všechny modely Andrey Verešové ostatně najdete v naší fotogalerii.

Lejla Abbasová v průhledném závoji

Moderátorka večera Lejla Abbasová (44) oblékla bílý průsvitný model kalhotového stylu, jehož srdcem byl delší stříbrný korzet přepásaný bílým páskem. Zbytek modelu potom tvořily bílé průhledné kalhoty a průhledný kabátek se závojem a vlečkou, který na sobě nesl stopy barevných expresivních stříkanců. Kontrast tmavé kůže naší moderátorky a něžného bílého závoje působil ve světlech reflektorů až dramatickým dojmem.

Návrhářka Natali Ruden v petrolejovém saténu

Módní návrhářka Natali Ruden (54) se v průběhu večera převlékala podobně jako Andrea Verešová. Vidět jsme ji mohli v petrolejově modrých saténových šatech s korzetem, které doplnila stříbrnými střevíčky a náhrdelníkem. Oblékla ovšem také něžné tyrkysovo-bílé saténové šaty s elegantní pelerínou a bez náznaku výstřihu.

Na fotografie z módní přehlídky návrhářky Natali Ruden se můžete podívat v naší velké fotogalerii.

Související články

Další články