Módní policie z premiéry filmu Lítá v tom: Polívková ukázala nový účes, Dočkalová i Prachařová byly za černé vdovy

Premiéra filmu Lítá v tom: Anna Polívková ukázala nový účes
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Herečka Anna Polívková oblékla na premiéru třpytivý rolák a černou pouzdrovou sukni, kterou doplnila stříbrným psaníčkem.Anna Polívková také překvapila tmavší barvou vlasů a kratším sestřihem.Influencerka Mariana Prachařová oblékla komplet oversize saka přepásaného páskem a širokých kalhot.Herečka Gabriela Mikulková oblékla výraznou večerní róbu ve stříbrné barvě, ovšem zůstala v ní překvapivě zahalená - neukázala ani dekolt ani rozparek.+ 13 fotek+ 14 fotek

Premiéra nového filmu Lítá v tom přivedla do Obecního domu směsici herců a pozvaných celebrit. Co do kina oblékli? Herečka Anna Polívková (44) překvapila novým účesem a kombinací pouzdrové sukně s rolákem, herečka Tereza Dočkalová (35) vynesla variaci na svůj oblíbený pánský styl a influencerka Mariana Prachařová (29) se tentokrát kompletně zahalila do černé.

Veronika Nováková
Veronika Nováková 14. 12. 2023 10:06

Mezi pozvanými hosty vybočoval z řady zpěvák Milan Peroutka (33), který se s partnerem Dominikem Roubínkem (25) sladil do fialové barvy. Ve fialovém pánském kostýmku tak Milan trochu připomínal Willyho Wonku z filmu Karlík a továrna na čokoládu.

Působivé róby potom vynesly herečky Zuzana Stavná (39) a Gabriela Mikulková (44) a zcela mimo dress code byl představitel hlavní role, herec Kryštof Hádek (41). Co oblékl na slavnostní premiéru, naleznete v naší fotogalerii.

Anna Polívková v roláku a novém účesu

Herečka Anna Polívková překvapila kratším mikádem a tmavší barvou vlasů, než jsme u ní zvyklí. Na premiéru nevynesla večerní róbu, ale zvolila třpytivý rolák v kombinaci s černou pouzdrovou sukní přepásanou výrazným modrým páskem. Outfit doplnila stříbrným psaníčkem a decentními černými sandály na podpatku.

Tereza Dočkalová v pánském stylu

Herečka Tereza Dočkalová se už před delší dobou našla v pánském stylu oblékání, který také nejlépe podtrhuje její osobnost. Na premiéru filmu Lítá v tom vynesla nápadité černé sako, které bylo v pase nahrubo střižené a vynikalo bílou podšívkou na vykasaných rukávech.

Sako herečka doplnila širokými společenskými kalhotami, které příjemně suplují dlouhou sukni. Komplet pak zjemnila výrazným stříbrným psaníčkem na řetízku, který jí dodal na ženskosti. Skvěle zvládnutý balanc mezi mužským a ženským světem.

Mariana Prachařová jako černá vdova

Influencerka Mariana Prachařová se poslední dobou ráda prezentuje v křiklavě neonových outfitech, proto byl její černý komplet velkým překvapením. Otázkou je, zda si černou zbytečně nepřidala roky. Mariana oblékla oversize sako, které přepásala černým páskem, a široké společenské kalhoty. Centimetry si přidala černými botami na podpatku.

Jak to slušelo hostům slavnostní premiéry, na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články