Módní styl 50+ podle Lenky Vlasákové: Žena vamp i křehká kráska, která prokoukla ve výrazných barvách

Módní styl 50+ podle Lenky Vlasákové: Žena vamp i křehká kráska, která prokoukla ve výrazných barvách
Zdroj: Profimedia, Herminapress/koláž Lifee
Lenka Vlasáková letos ve Varech v modelu od Lukáše Macháčka a mladé brněnské návrhářky Gabriely Štulírové.Bílá barva tmavšímu typu, který reprezentuje herečka Lenka Vlasáková, sekne přímo parádně.Pro vyhlášenou Möet party, kam ji samozřejmě doprovodil manžel Jan Dolanský, zvolila Lenka Vlasáková odvážné korzetové šaty Lukáše Macháčka, které doplnily šperky značky Klenoty Aurum.Lenka Vlasáková v minimalistických flitrových šatech od Lukáše Macháčka patřila k nejlépe oblékaným dámám odpoledního soirée na terase hotelu Thermal.+ 11 fotek+ 12 fotek

Herečka Lenka Vlasáková (52) nás letos velmi zaujala svým výběrem outfitů pro karlovarský filmový festival, kde se představila jednou jako žena vamp, jindy jako něžná dáma v bílé. Jak vypadá její šatník i mimo červený koberec?

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 11. 07. 2024 08:00

Přestože i dříve měla v podstatě osobitý a zajímavý styl, spolu s angažmá návrháře Lukáše Macháčka, kterého Lenka Vlasáková začala využivat jako stylistu, se její módní stopa dost výrazně mění. Z odlehčených, velmi ležérních a stylově neurčitých modelů, které jí ale v zásadě vždy velmi slušely, se přesunula mezi dámy s nejvytříbenějším šatníkem u nás.

Vše začalo trendy kostýmem

Do výšin dokonalého módního stylu ji přenesl nejen ostře žlutý kalhotový kostým, který oblékla už na začátku roku, opravdu ale zazářila právě ve Varech, kde vynesla bílou večerní róbu s prodlouženými rukávy nebo korzetové šaty s rozšířenou sukní pošité černými flitry. Také výběr doplňků se vyvedl na jedničku, herečka tak názorně předvádí dámám stejného věku, jak lze pojmout šatník a zazářit v každé situaci.

Úspěchy z Karlových Varů

Bílá róba ze směsi vlny a hedvábí vznikla právě v kooperaci stylisty Lukáše Macháčka a mladé brněnské návrhářky Gabriely Štulírové. „Společně s Gabrielou jsme vytvořili kolekci deseti šatů, které jsou designem vhodné jak na svatbu, tak na červený koberec. Důkazem toho je právě herečka Lenka Vlasáková, která je vynesla na zahájení letošního festivalu a které se starám o kompletní styling,“ uvedl pro Lifee.cz Lukáš Macháček. Lenka pak šaty doplnila šperky značky Aurum.

Černé flitrové šaty, které Lenka využila pro tradiční odpolední dýchánek - Moët & Chandon party, jsou pro změnu autorským kouskem přímo Lukáše Macháčka. "Tyto minimalistické šaty mají pevný korzet a jsou inspirovány hollywoodským klasickým střihem šatů z dob Marylin Monroe," popsal pro Lifee.cz i druhý úspěšný model sám návrhář.

I bez ohledu na rukopis známého návrháře, už v roce 2022 osvěžila Lenka Vlasáková karlovarskou kolonádu a především rudý koberec hotelu Thermal taktéž velmi vydařeným modelem černých večerních šatů s flitrovaným detailem, které lehce okořenil výběr rudých páskových střevíčků. A moc jí to i tehdy slušelo.

Sukně a tenisky, to je omlazující kombo

Ani předtím ale nebyla výtečná herečka zrovna přehlédnutelný typ. Takřka vždy po boku manžela, herce Jana Dolanského, ráda do společnosti oblékala a obléká jednoduché šaty ve výrazných barvách, nebojí se ani kombinací maxi sukně a tenisek, které dovedou parádně vizuálně omladit a navíc jsou moc pohodlnou variantou pro outfit vhodný na celý den.

Na letošní úspěšné a inspirativní outifty i dřívější ukázky módního stylu Lenky Vlasákové se můžete podívat v galerii pod článkem.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články