Nejkrásnější vzor léta 2024 sluší každé postavě: Puntíky všech velikostí i stylů jsou zpět

Nejkrásnější vzor léta 2024 sluší každé postavě: Puntíky všech velikostí i stylů jsou zpět
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/ koláž Lifee
Roztomilé puntíky mohou mít letos velmi zajímavou podobu. (Beach Time, 649 Kč)Hitem jsou také rozostřené či rozmazané vzory. (Liu Jo, 5 090 Kč)Nádherně ale stále vypadají puntíkované šaty v pastelových barvách. (Fated, 2 099 Kč)A stejně pěkně vyhlíží i kombinace kontrastních barev. (Marks&Spencer, 1 199 Kč)+ 11 fotek+ 12 fotek

Puntíky jsou zpátky! Létní sezóně 2024 budou zajisté slušet, skvěle se opět vyjímají na modelech pro všechny typy postavy. Vybírat tak můžete hned z celé palety motivů v mnoha módních velikostech i barvách.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 19. 05. 2024 09:00

Nemine snad ani rok, aby se alespoň na chvilku nemihly mezi highlighty. Puntíkovaná móda zkrátka neztrácí příznivce za žádných módních okolností. A tentokrát je k nám neskutečně štědrá.

Pestrá paleta velikostí

Vybírat si tak nyní můžete z mnoha variant velikostí, od těch nejtitěrnějších až po opravdu megalomanské obří potisky, které paradoxně skvěle padnou i plus size siluetě. A v nabídce trendy kousků se objevují také varianty zahrnující obrysové vzory nebo umělecky tvůrčí rozpité rozostřené či rozmazané motivy puntíků.

A na čem je nosit, tak to je pak naprostá záplava inspirace. Najdete je totiž opravdu na všech zástupcích šatníku pro ženy, včetně doplňků, kabelek, bot nebo šátků. Zaručeně se tak usadí i ve vaší skříni.

Stále nejoblíbenější? Černobílá varianta

Tradiční černobílé varianty stále patří víceméně k nejoblíbenějším. Na paty jim ale letos šlapou i zajímavé kombinace výraznějších barev s lesklými vzory, velmi líbivé nude varianty z tylu obsypané kontrastními tečkami nebo velmi romantické kousky v pastelových barvách, kterým puntíky všech velikostí dodávají další zženšťující prvek.

Neváhejte a (opět) oblékněte puntíky

Není tedy žádný problém ihned puntíky naplno zařadit do vaší stávající, už pomalu letní gaderoby. Nebo začít plánovat ryze dovolenkové outfity, kterým tahle záplava drobných vzorů i megapuntíků jistě půjde k duhu. A vám k lehce opálené pleti.

Na výběr aktuálních módních kousků posetých trendy puntíky všech velikostí i stylů se můžete podívat do fotogalerie.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články