Nejslušivější krátké účesy z Thálií: Nesmrtelné mikádo předvedla Vášáryová, Zawadská a Savková jsou věrné pixie střihu

Zuzana Savková
Zdroj: Herminapress, Profimedia/koláž Lifee
Herečka Taťjana Medvecká vypadá rok od roku mladší. Může za to také vhodně zvolený účes.Cestou do divadla fotografové zachytili i Jitku Molavcovou, která stejně jako kolegyně propadla mikádu.Dabérka Valérie Zawadská a její nadčasový krátký pixie účes.Oceněné herecké legendy Daniela Kolářová a Emília Vášáryová předvedly, jaké účesy lichotí dámám v jejich letech. Tleskáme!+ 6 fotek+ 7 fotek

Předávání Cen Thálie není jen oslavou divadelních výkonů, ale také přehlídnou elegantní garderoby a v neposlední řadě zajímavých účesů. V záplavě rozpuštěných vln a elegantních drdolů se rozhodně neztratily ani majitelky kratších až středně dlouhých vlasů. Podívejte se s námi na účesy, které předvedly Emília Vášáryová (81), oceněná Daniela Kolářová (77), nečekaně mladistvá Taťjana Medvecká (69) nebo šmrncovní tanečnice Zuzana Savková (51).

Tereza Švandová
Tereza Švandová02. 10. 2023 08:15

Britská herecká ikona Helen Mirren (78) by s námi asi nesouhlasila, přesto si nemůžeme pomoci. Starším dámám zkrátka nejlépe sluší dobře střižené mikádo. Dokládá to nejen lehce zvlněný a pečlivě vyfoukaný účes s trendy pěšinkou uprostřed, který na slavnostní večer předávání Thálií zvolila legenda slovenského filmu Emília Vášáryová (81), ale třeba i nesmrtelný blond bob v podání Daniely Kolářové. Výrazná patka a délka těsně pod uši ubírá sedmasedmdesátileté umělkyni léta.

Mladistvě svěží Taťjana Medvecká

A nic nezkazíte ani v případě, že mikádo ozvláštníte slušivou, a letos navíc velmi trendy ofinou. Tu v kombinaci se zajímavě vyfoukaným účesem předvedla na Tháliích mimo jiné herečka Taťjana Medvecká, které to celkově neuvěřitelně slušelo. Hravý a přitom elegantní sestřih navíc dodal křehké herečce na dívčím půvabu.

Klasické rovné mikádo s ofinou v odvážném havraním odstínu zdobilo pro změnu hlavu manželky skladatele Zdeňka Bartáka. Ta na rozdíl od Medvecké dává přednost ofince velmi řídké a také délce vlasů po ramena.

Valérie Zawadská v mahagonovém odstínu

Velmi krátkými účesy se na letošních Tháliích blýskly dabérka Valérie Zawadská (65) a tanečnice Zuzana Savková, manželka oceněného zpěváka a finalisty první řady Česko hledá SuperStar Tomáše Savky (40). Valérii v neodmyslitelném pixie střihu vtipně hrály mahagonové odstíny, které účes příjemně oživily, zatímco Zuzana vsadila na nepřehlédnutelnou platinovou blond.

Jak to nejen zmíněným dámám na Tháliích slušelo v mikádu, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články