Nejúspěšnější český kulinární web Toprecepty slaví 15. narozeniny: Kuchařku Naše moučníky a další tituly pořídíte s poloviční slevou

15. let kulinárního webu Toprecepty: Pořiďte si úspěšné kuchařky se slevou 50 %
Zdroj: se souhlasem Toprecepty
Podívejte se s námi do historie kulinárního webu Toprecepty.cz. Takto vypadal v roce 2010...Toprecepty.cz o tři roky později...Zde jsou Toprecepty.cz z roku 2016.Vzpomínáte na vzhled webu Toprecepty.cz v roce 2021?+ 7 fotek+ 8 fotek

Kulinární web Toprecepty.cz slaví 15. narozeniny a při té příležitosti připravil pro své fanoušky akci na všechny produkty z Edice Toprecepty.cz. Kuchařky jako Naše moučníky či Náš rok v kuchyni si můžete pořídit s 50% slevou až do 22. listopadu.

Jana Jánská
Jana Jánská14. 11. 2023 13:30

Toprecepty.cz jsou už od začátku komunitní web, jedna velká online domácí kuchyně, kde se lidé setkávají virtuálně, sdílejí své recepty, radí si a pomáhají. Dnes mají víc jako 100 000 registrovaných uživatelů a další statisíce, přesněji řečeno miliony, stránky navštěvují bez registrace. Měsíčně na Toprecepty.cz zavítají až tři miliony Čechů. Těm všem má tahle kuchyně co nabídnout!

Narozeninová sleva na tituly Toprecepty.cz

Na stránkách Toprecepty.cz najdete přes 60 tisíc receptů, tisíce článků ze světa vaření, stovky užitečných rad a triků. K tomu zkušený tým připravil víc než dva tisíce video receptů, kulinární slovník, kalendář, zajímavé ankety a mnoho dalšího.

Nejlepší recepty vychází v knižní podobě. Při příležitosti 15. narozenin webu jsou všechny produkty z Edice Toprecepty.cz dostupné s 50% slevou. Jde o časově omezenou akci od 13. 11. až do pondělí 20. 11. (včetně).

K uplatnění této slevy bude nutný slevový kód: "narozeniny". A co všechno najdete v nabídce titulů? Třeba hity Naše moučníky (114 Kč), Náš rok v kuchyni (299 Kč), ale pořídit si můžete i balíček Naše kompletní edice. Ten sestává z devíti produktů a v rámci narozeninové slevy bude za 1226 Kč.

Naše moučníky od Toprecepty.cz

Mezi nejúspěšnější tituly, které vyšly pod hlavičkou Toprecepty.cz, patří Naše moučníky. Jde o výběr 150 nejoblíbenějších a osvědčených receptů na moučníky a sladká jídla. Velkou kapitolu tvoří Vánoce a Velikonoce a všechny recepty jsou napsané tak, aby je zvládli i začátečníci.

Jak už je u kuchařek z dílny Toprecepty.cz zvykem, vedle krásných fotografií jsou zde také QR kódy. Jejich naskenování vás zavede přímo na stránku receptu, kde se můžete podívat na video s postupem, další informace k receptu či doplňující tipy a triky.

Knížka Naše moučníky neponechává nic na náhodě, což dokazuje i fakt, že obsahuje také užitečný slovník sladkých pojmů. A tipnete si, kolik receptů na bábovku v ní najdete? Jde o neuvěřitelné číslo 14...

Na historii webu Toprecepty.cz a jejich kuchařky se můžete podívat do galerie...

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články