Nenápadná dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Vivienne: V pěti debutovala před kamerou a takhle vypadá ve svých 15 letech

Vivienne Jolie-Pitt
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Patnáctiletou Vivienne Jolie-Pitt a její maminku Angelinu Jolie nedávno načapali fotografové na newyorském letišti. Obě dámy spolu v posledních týdnech tráví mnohem více času, neboť společně produkují divadelní muzikál podle filmu The Outsiders.Vivienne není ve světle ramp žádným nováčkem. Už v pěti letech si po boku své maminky zahrála malou princeznu Auroru v pohádce Zloba – Královna černé magie. Na snímku s Angelinou a sestrami Zaharou (druhá zprava) a Shiloh (vpravo).Vivienne je nejmladší ze šesti sourozenců Jolie-Pittových. Byť tedy její dvojče, bráška Knox, přišel na svět jen o jedinou minutu dřív.Vivienne s maminkou, sestrami Zaharou a Shiloh a dvojčetem Knoxem.+ 3 fotky+ 4 fotky

Jestli některé ze šesti dětí Angeliny Jolie (48) a Brada Pitta (59) kráčí ve stopách svých rodičů, pak je to nejmladší dcera Vivienne (15). Už v pěti letech se poprvé postavila před kameru v kasovním trháku své maminky Zloba – Královna černé magie a od té doby světla ramp neopustila. Byť se v nich pohybuje trochu jinak, než bychom očekávali. Zprávu přinesl list Daily Mail.

Tereza Švandová
Tereza Švandová23. 09. 2023 08:30

Malá Vivienne měla vždycky kuráž a odhodlání. Ačkoliv je nejmladším členem slavné rodiny, byť tedy o jedinou minutu, neboť její dvojče, bratříček Knox, se narodil jako první, je ze všech sourozenců zřejmě nejodhodlanější.

Vivienne Jolie-Pitt debutovala ve filmu v pěti letech

Poprvé to dokázala v roce 2014, kdy si po boku Angeliny zahrála v pohádce Zloba – Královna černé magie. Jako představitelka mladičké princezny Aurory chtěla být přesvědčivá, a tak scénu s maminkou doma poctivě nacvičovala.

"Hodně jsme se u toho nasmály. Ale vlastně jsem byla v šoku, jak dobře se Viv vedlo a jak profesionální výkon pak odvedla na place. Je to skoro až děsivé," citoval Angelinu magazín People.

Vivienne nese dál babiččin odkaz

Nyní leží před oběma dámami další, mnohem náročnější výzva. Držitelka Oscara, která coby vedoucí produkce právě připravuje na Broadwayi muzikálovou adaptaci filmu The Outsiders z roku 1983, si dceru vybrala jako asistentku-dobrovolnici.

"Viv mi strašně připomíná maminku (herečku Marcheline Bertrand, po níž Vivienne dostala také druhé křestní jméno - pozn. red.) tím, jak se nesnaží být středem pozornosti, ale podporovat ostatní umělce," poznamenala Angelina v oficiálních materiálech muzikálu. "Divadlo a všechno kolem ji nesmírně zajímá. Bere to smrtelně vážně," dodala.

Aby také ne. Vivienne v producentském týmu prakticky vyrostla. Máma ji už od útlého věku brala na natáčení, a zatímco svět filmu holčičce k srdci příliš nepřirostl, divadlo, zejména muzikály, naprosto zbožňuje. Prací na The Outsiders se jí tak nejspíš splnil jeden velký životní sen.

Zdroje informací:
Dailymail.co.uk
People.com

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články