Fit a krásnáTestováníSoutěže

Nečekaný zvrat v životě Shiloh Jolie-Pitt: Dcera slavných rodičů už není kluk! Líčí se a obléká luxusní šaty

Nečekaný zvrat v životě Shiloh Jolie-Pitt: Dcera slavných rodičů už není kluk! Líčí se a obléká luxusní šaty
Zdroj: Showpix
+ 4 fotky+ 5 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Když hollywoodské hvězdy první velikosti Angelina Jolie (46) a Brad Pitt (57) sevřeli roku 2006 v náručí svou prvorozenou biologickou dceru Shiloh (15), možná si představovali, jak ji povedou ke všem těm typicky dívčím věcem. Netušili, jaké překvapení jim modrooká blondýnka s plnými rty přichystá a že potrvá více než 14 let, než se dočkají své vytoužené princezny.

Tereza Švandová 31. října 2021

Shiloh Jolie-Pitt si už ve dvou letech začala uvědomovat, že není jako ostatní holčičky. Nelákaly ji panenky, růžové šatičky s volánky ani dlouhé vlásky. Shiloh měla jinou představu. Chtěla být jako její starší bráchové Maddox (20) a Pax (17), které Angelina adoptovala z Kambodži a Vietnamu.

Syn Davida z Beverly Hills 90210 se kvůli své výstřednosti stal terčem šikany. Rodiče ho ale měnit nehodlají
Mohlo by Vás zajímat:

Syn Davida z Beverly Hills 90210 se kvůli své výstřednosti stal terčem šikany. Rodiče ho ale měnit nehodlají

Chlapecké oblečení, sestřih i jméno John

„Museli jsme jí ostříhat vlasy a pořídit chlapecké oblečení. Považovala se zkrátka za jednoho z bratrů,“ prozradila herečka roku 2011 časopisu Vanity Fair. Nic na smýšlení drobné blondýnky nezměnila ani její starší adoptovaná sestra Zahara (16), ani příchod dvojčat Knoxe a Vivienne (13). Vyvinula si něco, čemu s Bradem říkáme černohorský styl. Obléká se jako frajírek. Přesně tak, jako mladí muži v této balkánské zemi. Miluje teplákové soupravy a klasické obleky,“ zdůrazňovala Jolie.

Kromě chlapeckého sestřihu a oblečení začala Shiloh trvat na tom, aby ji rodiče a sourozenci oslovovali Johne. „Chtěla to tak. John nebo Peter, to podle Petera Pana. Tak jsme jí začali říkat Johne. Naše rozhovory vypadají asi následovně: ´Shi, nedáš si…´ ´John, jsem John.´ ´Dobře, Johne, nedáš si pomerančový džus?´“ ozřejmil Pitt roku 2008 v rozhovoru s Oprah Winfrey.

Z kluka se vyklubala nádherná mladá žena

Ač se rodiče k genderové identifikaci své dcery stavěli na oko liberálně a ochotně jí pořizovali chlapecké oblečení, ve kterém vyrážela i do společnosti, uvnitř je to přeci jen zaskočilo. Jolie i Pitt to ostatně přiznali i pro média. O to větší radost nejspíš měli, když se Shiloh po 14. narozeninách rozhodla přeci jen dát šanci své ženskosti.

Najevo to vinou pandemie koronaviru vyšlo až téměř o rok později na letošní premiéře filmu Eternals v Los Angeles. Po boku Angeliny Jolie se místo očekávaného chlapce v šik obleku objevila neznámá lehce nalíčená slečna v krémových šatech. Jen málokdo v oné krásce okamžitě poznal Shiloh.

A že nejde o ojedinělý záblesk ženství, dokázala půvabná dívčina i na následných evropských premiérách tohoto snímku. V Londýně dokonce oblékla róbu od Diora, velmi podobnou té, kterou si Angelina zvolila pro předloňskou premiéru Zloba: Královna všeho zlého. Shiloh umí překvapit!

Zdroje informací:
Dailymail.co.uk

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články