Nepřehlédnutelný trend léta 2024: Více než 50 tipů na kabelky z přírodnin všech tvarů a velikostí

Nepřehlédnutelný trend léta 2024: Více než 50 tipů na kabelky z přírodnin všech tvarů a velikostí
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/koláž Lifee
Koš s koženými prvky, Mango, 1 299 KčProutěný koš, Marks&Spencer, 1 699 KčPřírodninová kabelka, Twinset, 5 890 KčKabelka vzhledu koše, Valentino, + 49 fotek+ 50 fotek

Letní móda si žádá adekvátní výbavu. My v magazínu Lifee.cz sázíme na osvědčený hit, kabelky z přírodnin. A máme pro vás tipy hned na více než padesát kousků ve všech dostupných tvarech i velikostech.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 15. 06. 2024 18:00

Nezáleží na příležitosti, tyto kabelky uspějí za každých okolností, vyjma nejformálnějších společenských událostí. I tam je ale, s notnou dávkou kreativity a v letních měsících obzvlášť, dovedete propašovat. Nabízí se hned ve třech typech a velikostech, bez kterých se vy ani vydařená letní sezóna neobejdete.

Nákupní rozměry vedou v praktičnosti

Jako první tak určitě v obchodech okoukněte nejpraktičtější, rozměrné modely. Tašky typu shopper nebo velké koše jsou skvělou volbou při cestě k vodě, letos se ale bez zaváhání nosí i do města.

Miniatury jako z pohádky o Karkulce

Stejně okouzlující, přesto o fous roztomilejší, dovedou být i jejich titěrné zmenšeniny. Maličké kabelky tvaru košíčku, váčku nebo jiných drobných tvarů si zamilujete ne tak pro jejich praktičnost, příliš mnoho toho totiž do nich neukryjete. jejich kouzlo tkví právě ve zmenšených rozměrech, které každý model oživí velmi roztomilým detailem. A přírodní barevnost využijete napříč barevnými i neutrálními outfity.

Milovaná psaníčka v letním módu

Do třetice si do seznamu poptávaných must have z proutí či palmového listí zvaného rafie zapište impozantní psaníčka. Ano, jsou trochu přifouknutá, o to ale právě jde. Nejenže se do nich vejde víc než obvykle, navíc jsou zcela nepřehlédnutelná. A co teprve, když jejich dno zdobí dlouhatánské třásně.

Už se nemůžete dočkat až si také jednu pořídíte? Vydejte se na průzkum do galerie pod článkem. Jistě se do některé z variant zakoukáte i vy.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články