Outfity celebrit v trendy žluté: Verešová sází na svůdné modely s výstřihem, Dancingerová se roztančila v plisé

Žlutá je trendem léta 2024: Andrea Verešová sází na sexy modely, Marta Dancingerová na romantiku v plisé
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Modelka Andrea Verešová oblékla žluté šaty na módní přehlídku návrhářského dua Poner.Andrea Verešová ve žlutých šatech, které částečně odhalovaly její štíhlé nožky.Herečka Marta Dancingerová oblékla žluté plisované koktejlky na tiskovou konferenci StarDance. Herečka Marta Dancingerová ukázala v plisovaných šatech štíhlé paže.+ 21 fotek+ 22 fotek

Žlutá je barva léta a české celebrity vyrážejí do ulic v této optimistické barvě slunce. Modelka Andrea Verešová (43) vynesla zářivě žluté šaty s korzetovým topem posetým perličkami. Herečka Marta Dancingerová (32) oblékla plisované pastelově žluté koktejlky na tiskovou konferenci konanou v zahradě pod Pražským hradem. A Miss World Krystyna Pyszková (25) slavila svůj titul v nevšední kombinaci žlutých šatů a kontrastních černých doplňků.  

Veronika Nováková
Veronika Nováková 15. 06. 2024 12:05

Žlutá ve všech odstínech, od něžné pastelové přes výraznou slunečnicovou, až po neonově žluto-zelenou. To jsou barvy, které vládnou letnímu šatníku českých celebrit. Modelka Taťána Kuchařová (36) vynesla pastelově žluté šaty na módní přehlídce Poner, kde právě tuto barvu vynesly ještě další tři modelky včetně Andrey Verešové, jak vás informujeme níže.

Moderátorka Alex Mynářová (41) pro změnu sáhla po žluto-zeleném overalu, ve kterém přišla omrknout letošní finalisty Muže roku. Kalhotový kostým v podobné barvě z dílny módního návrháře Lukáše Macháčka zase oblékla herečka Lenka Vlasáková (52). Jak jim to slušelo, to můžete posoudit v naší fotogalerii.

Andrea Verešová ve žlutých šatech s perličkami

Modelka Andrea Verešová (43) vynesla kuřátkově žluté šaty na špagetových ramínkách u příležitosti módní přehlídky návrhářského dua Poner. Šatům vévodí korzetový top pošitý žlutými perličkami, ve kterém vynikne modelčin dekolt. Díky tylové sukni, která je částečně průhledná, jsme mohli zahlédnout také Andrey štíhlé a dlouhé nohy. Ke žlutým šatům nazula Andrea Verešová stříbrné střevíčky s mašličkou a doplnila je diamantovými visacími náušnicemi. Andreu ten večer nikdo nepřehlédnul.

Marta Dancingerová ve žlutých plisovaných koktejlkách

Herečka Marta Dancingerová (32) vynesla pastelově žluté plisované koktejlky na slavnostní představení letošních tanečních párů ve StarDance. Plisované šaty jsou na pravém rameni ozdobeny mašlí a mají kompletně odhalená ramena, takže herečka mohla předvést své dlouhé a štíhlé paže, které budou na podzim vévodit hlavnímu programu České televize. Šaty sahají Martě zhruba pod kolena a centimetry navíc si přidala vhodně zvolenými krémovými lodičkami s uzavřenou špičkou.

Miss World Krystyna Pyszková ve žluto-černé kombinaci

Miss World Krystyna Pyczková (25) se přišla pochlubit svým čerstvě získaným mezinárodním titulem na pražské Staroměstské náměstí - a nešlo ji přehlédnout. Pro slavnostní příležitost oblékla pastelově žluté dlouhé šaty s hlubokým dekoltem a doplnila je černým sáčkem a černými koženými polobotkami na podpatku, což je nečekaná, kontrastní, ale zajímavá kombinace. Pyszková zvolila coby doplněk zlaté oválné psaníčko na ocelovém řemínku, které vynesla crossbody. Do dekoltu umístila výrazný masivní řetízek.

Na všechny povedené žluté modely, které vynesly české celebrity, se můžete podívat v naší kuřátkově žluté fotogalerii.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články