Hvězda Zlaté labutě Marta Dancingerová míří do StarDance: Asi se nechám přejmenovat, abych mohla být tanečnicí

Marta Dancingerová
Zdroj: Herminapress
Herečka Marta Dancingerová se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem míří na taneční parket StarDance.Herečka Marta Dancingerová bude mít podle Prágra blíže k latinsko-americkým tancům.Herečka Marta Dancingerová si s Martinem Prágrem ve StarDance dobře rozumí.Herečka Marta Dancingerová bude mít díky StarDance náročný podzim.+ 6 fotek+ 7 fotek

Hvězda seriálu Zlatá labuť, herečka Marta Dancingerová (32), bude na podzim tancovat ve StarDance po boku tanečníka Martina Prágra (29). V rozhovoru pro magazín Lifee.cz herečka odhaluje, jak hodlá zapracovat na své fyzičce, nebo jak překvapivá byla reakce jejího partnera, herce Marka Pospíchala (46)? Kdo bude na podzim vařit třem synům, o které herecký pár pečuje? A bojí se Marta drsné poroty? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 11. 06. 2024 05:00

Hvězda seriálů Zlatá labuť nebo Kukačky, herečka Marta Dancingerová (32), pečuje se svým partnerem o tři syny, přičemž dva, Honzíka a Matouše, má herec z předchozího vztahu, a syna Antonína má herecký pár společného. Po dobu trvání podzimní StarDance se jejich rodinný režim příliš nezmění. "Že se nevaří, na to jsme už zvyklí. Máme doma celkem pravidelně bloky, kdy se vaří nebo nevaří. Třeba celý loňský rok se nevařilo, vařil můj muž. Poslední půlrok zase vařím já," popisuje v našem rozhovoru vytížená mladá herečka, které budou ve StarDance fandit hned čtyři chlapáci.

Doporučené video: Rozhovor s hvězdou Zlaté labutě, Beátou Kaňokovou

Marta Dancingerová jde do StarDance

Marto, Martine, jak jste si zatím sedli jako nový taneční pár?
Martin Prágr: Čtu svoji taneční partnerku jako Dancingerovou od slova dance, tedy anglicky tancovat. A to je podle mě dost slušný začátek pro účast v taneční soutěži.
Marta Dancingerová: Asi se nechám přejmenovat, abych na podzim mohla být tanečnicí svou celou kompletní osobností.
Martin: Je sympatická, má smysl pro humor, takže si myslím, že to bude hlavně zábava.
Marta: Neměla jsem žádná očekávání a říkala jsem si, že by všechny varianty byly super. S Martinem jsem moc spokojená.

Pracujete už na své fyzičce? Chodíte běhat nebo cvičit?
Marta: Já pravidelně cvičím jógu, každý den, pokud nejsem totálně vyřízená. Ale ano, začnu na tom pracovat. Chtěla bych si koupit švihadlo a začít skákat. Vzpomněla jsem si, že mě to kdysi strašně bavilo, když mi bylo asi deset let. Dělala jsem dvojskoky a teď to chci oprášit.

Máte už vyhlídnutý některý tanec, o kterém jste přesvědčení, že vám půjde dobře?
Martin: Já si nemyslím, že je to o tom, co si vyhlídnete. Většinou se to ukáže po prvním nebo druhém tréninku. Jsem hlavně latinář a zjistil jsem, že Martě se také více líbí latina. Ale tohle jsem říkal pokaždé a dvě z mých tří tanečních partnerek byly nakonec lépe hodnocené za standard. Ukáže se to během cesty.

Doma vaříme v blocích, střídáme se s mužem

Jaká je podpora ze strany vaší rodiny? Pokud vím, máte doma samé chlapy.
Marta: Ti se těší a budou fandit. Nevím, jestli budou chodit každou sobotu na přímé přenosy, protože můj partner je herec a nevím, jak mu to bude vycházet. Ale určitě se přijdou rádi ukázat. Podporují mě maximálně.

Jak reagovali, když jste jim to oznámila? „Celý podzim se u nás nebude vařit!“
Marta: Že se nevaří, na to jsme už zvyklí. Máme doma celkem pravidelně bloky, kdy se vaří nebo nevaří. Třeba celý loňský rok se nevařilo, vařil můj muž. Poslední půlrok zase vařím já. Když jsem mu řekla, že přišla nabídka do StarDance, pronesl jenom: „Už? No tak jo!“ Evidentně počítal s tím, že to přijde.

Jaký je váš názor na složení nové poroty?
Martin: Nějak nás budou muset ohodnotit, jinak se asi nic nemění.
Marta: Já zatím vůbec nevnímám, že tam vlastně bude nějaké hodnocení. Vím, že je to součást té soutěže, ale zatím na mě dýchá euforie z celého týmu. Těším se na ostatní lidi a nehodlám se nervovat kvůli tomu, jestli jsem dostatečně propnula špičku.

Na první fotografie tanečního páru ve složení Marta Dancingerová a Martin Prágr se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články