Natálie Otáhalová a Jan Onder se zamilovali díky StarDance: On vedle mě mládne a já stárnu

Natálie Otáhalová a Jan Onder
Zdroj: Herminapress
Natálie Otáhalová a Jan Onder se seznámili díky taneční soutěži StarDance.Natálie Otáhalová tvrdí, že láska s Janem Onderem nevznikla na první dobrou, ale po jisté době.Natálie Otáhalová říká, že má s Janem Onderem stejný smysl pro humor. Natálii Otáhalovou sbalil Jan Onder také díky svému hlasu.+ 7 fotek+ 8 fotek

Tanečnice Natálie Otáhalová (23) zaujala diváky StarDance v pouhých devatenácti letech, kdy se také v taneční soutěži zamilovala do staršího kolegy, tanečníka Jana Ondera (38). Jak nám v rozhovoru prozradila, patnáctiletý věkový rozdíl se po letech začíná projevovat - zatímco ona touží po štěňátku, Onder už by rád založil rodinu. Jak Natálie vzpomíná na osudový ročník StarDance, kde poznala svoji životní lásku?

Veronika Nováková
Veronika Nováková 07. 05. 2024 05:00

Tanečnice Natálie Otáhalová (23) poznala tanečníka Jana Ondera (38) v průběhu taneční soutěže StarDance. Jak dnes nostalgicky vzpomíná, rok 2019 byl pro ni zásadní v mnoha směrech. "Bylo to strašně krásné období – bylo mi pouhých devatenáct let a zároveň jsem maturovala. Zpětně si říkám, jak jsem to vlastně mohla zvládnout. Mám to trochu v mlze a nechápu, že jsem to stíhala," ohlíží se zpětně sympatická tanečnice, která mezi jinými vyniká také díky krásným kudrnatým vlasům, o které pečuje netypickým vlasovým produktem.

Doporučené video: Vítězka StarDance 2023, Darija Pavlovičová, v talkshow LifeeTalk

Hvězda StarDance Otáhalová miluje tepláky

Natálie, jak byste popsala svůj módní styl?
Můj módní styl vystihují šaty od návrhářky Vlaďky Kouřilové. Miluji volnější kousky, protože mám raději pocit, že je mi v oblečení dobře, než abych chodila v upnutých šatičkách a krátké minisukni.

Jako tanečnice si jistě můžete dovolit odvážnější modely.
Akorát se v nich necítím dobře. Nic proti takové módě nemám, ale můj partner mi to sám někdy říká – jsem trošku čuně a občas se pokydám jídlem. Bílé věci u mě například nepřicházejí v úvahu. Bílé tenisky jsou také velké peklo, byť je strašně miluju. Občas jsem v oblékání kluk – ráda chodím v teplákách.

Kudrnaté vlasy šlechtím mořskou vodou

Jak pečujete o své krásně kudrnaté vlasy? Praktikujete Curly Girl metodu?
Ani nevím, jestli tuto metodu používám. Jsem v tom trochu lajdák a mnohdy na nějakou vlasovou péči zapomínám. Chodím do salónu k Petře Měchurové, která mi před rokem nově udělala ofinu, kterou jsem celý život chtěla. Když mi ji potom ustřihla, vyděsila jsem se, že jsem do toho šla. Ale Petra dobře věděla, co dělá, a také mi pokaždé poradí konkrétní šampóny na kudrnaté vlasy. Aktuálně často používám Sea salt spray. Je to skutečná mořská voda, která kudrnatým vlasům hodně prospívá a dává jim tvar.

Ve StarDance přišla osudová láska s Onderem

Vím, že letos vás ve StarDance neuvidíme, ale hodláte pořad sledovat?
Samozřejmě, že stále sleduji, kdo tam je. Znám některé herce, kteří tam budou tancovat, takže už tuším, jak na tom kdo je. Například vím, že Oskar Hes je velmi šikovný. Je pravda, že minulý rok jsme měli prakticky každou sobotu taneční vystoupení s mým partnerem, nebo s Matoušem Rumlem, se kterým jsem tancovala v roce 2019. Během StarDance zkrátka vrcholí plesová sezóna a nutno říct, že minulou zimu byla nádherná. Ale nemáme doma problém pustit si StarDance zpětně.

Vy jste se ve StarDance se svým partnerem Janem Onderem seznámila. Máte na to stále nostalgické vzpomínky? Slavíte výročí?
Slavíme ho jednou za čas. Nevím, kolikrát jsme to za těch pět let stihli. Bylo to strašně krásné období – bylo mi pouhých devatenáct let a zároveň jsem maturovala. Zpětně si říkám, jak jsem to vlastně mohla zvládnout. Mám to trochu v mlze a nechápu, že jsem to zvládala.

Byla to láska na první pohled?
Nebyla, ale tu cestu jsme si k sobě našli.

Jak na vás tedy Honza zapůsobil na první dobrou?
Vím, že se mi na něm hrozně líbil jeho hlas a také jeho smysl pro humor. Musím říct, že v mém životě je hodně důležitý smích – směju se hodně často a hodně nahlas. Většinou to mám doma po desáté hodině zakázané, protože by na nás mohli přijít sousedi. Máme toho hodně společného, ať už je to ten tanec nebo herectví.

Máte mezi sebou patnáctiletý věkový rozdíl. Jak se projevuje?
Samozřejmě, že se projevuje, ale ne ve špatném smyslu. Honza vedle mě mládne a já stárnu. Přála bych si štěňátko a Honza už by chtěl založit rodinu. Já po tom v těch 23 letech zatím netoužím. Ráda bych začala tím pejskem. To chce všechno čas, takže uvidíme, jak to bude v budoucnu.

Na fotografie tanečníků Jana Ondera a Natálie Otáhalové se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články