Módní policie z přehlídky Poner: Slováková vyšperkovala neonové peří luxusní kabelkou, Verešová zářila jako sluníčko

Módní policie z přehlídky Poner: Nela Slováková v neonovém peří luxusní kabelkou, Andrea Verešová jako sluníčko
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Simona Krainová si přehlídku užila v klobouku a černých rukavičkách.Simona Krainová byla hvězdou módní přehlídky Poner.Módní přehlídku Poner šla také zpěvačka Martina Pártlová. Vynesla černé večerní šaty.Martina Pártlová po přehlídce oblékla černý kožený křivák a vynesla svoji oblíbenou kabelku Dior.+ 35 fotek+ 36 fotek

Módní přehlídka návrhářského dua Poner se tentokrát nesla v duchu cirkusu, proto se také konala v cirkusovém šapitó a barevné náladě propadly také pozvané celebrity. Modelka Andrea Verešová (43) oblékla kuřátkově žluté šaty, moderátorka Eva Perkausová (30) vynesla červeno-bílo-černý proužkovaný overal a influencerka Nela Slováková (34) neonově zelené šaty s peřím a kabelkou v ceně 140 tisíc korun. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 05. 06. 2024 11:23

Hvězdou módní přehlídky Poner letos byla modelka Simona Krainová (51), ale na mole se objevily také zpěvačka Martina Pártlová (45), modelka Nikol Švantnerová (31), zpěvačka Elis Mraz (29), nebo Miss World 2006 Taťána Kuchařová (36). Ta se na místě setkala s čerstvou Miss World 2024, Krystynou Pyszkovou (25). Po dlouhé době se ve společnosti objevila také bývalá partnerka Jaromíra Jágra, influencerka Veronika Kopřivová (33). Oblékla červené minišaty, které připomínaly okvětní plátky růží. Jak jim to slušelo, na to se můžete podívat v naší velké fotogalerii.

Doporučené video: Rozhovor s modelkou Andreou Verešovou

Andrea Verešová ve žlutém jako kuřátko

Modelka Andrea Verešová (43) zavítala na módní přehlídku v kuřátkově žlutých šatech se špagetovými ramínky, ve kterých předvedla své štíhlé paže, a díky částečně průhledné sukni se pochlubila také štíhlýma gazelíma nohama. Korzet šatů byl v dekoltu zdobený žlutými perličkami. K šatům zvolila Verešová průhledné střevíčky se stříbrnou štrasovou mašličkou. Vlasy nechala modelka jen lehce zvlněné, tak aby zvolna splývaly a daly vyniknout diamantovým visacím náušnicím.

Eva Perkausová v proužkovaném overalu

Moderátorka Eva Perkausová (30) si večer vyhradila sama pro sebe a mohla si tak odpočinout od svých dvou dětí. Na módní přehlídku v cirkusovém šapitó Eva oblékla červeno-bílo-černý proužkovaný overal, který doplnila zlatými střevíčky a červenou kabelkou se zlatým řetízkem. Vlasy nechala Eva rozpuštěné a zvlněné, očím dopřála večerní kouřové líčení.

Nela Slováková v zelených neonech s Diorem

Influencerka Nela Slováková (34) vynesla na opulentní módní přehlídku zářivě zelené neonové minišaty v dekoltu bohaté zdobené peřím. Zelenou se rozhodla Nela kombinovat v oranžovou a v této barvě vynesla luxusní prošívanou kabelku Dior z jehněčí v ikonickém modelu Lady Dior Dioriviera se zlatým kováním. Cena této kabelky je podle oficiálních stránek značky 140 tisíc korun. Centimetry navíc si Nela přidala oranžovými sandálky na průhledném podpatku.

Na fotografie všech outfitů českých celebrit, které zavítaly na módní přehlídku návrhářského dua Poner se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články