Péče proti vráskám 50+: Vsaďte na masáž obličeje, prověřené kosmetické pomocníky i novátorské tejpování

Péče proti vráskám 50+: Masáž obličeje, tejpování a obličejová jóga
Zdroj: Freepik
Efektivní boj s vráskami vyžaduje pravidelnou a důkladnou péči. Zkuste třeba krém proti vráskám pro zralou pleť, Biotherm, 1 790 KčRozjasňující a omlazující krém Lancôme Rénergie Multi-Glow vyhladí pleť, vypne vrásky a obnoví  zářivý a zdravý vzhled tváře. Lancôme
Rénergie Multi-Glow, 1 890 KčOmlazující krém Harmonie bojuje proti vráskám, zpevňuje a tvaruje. L'Occitane Immortelle Harmonie, 4 490 KčTřídílná sada péče o zralou pleť proti stárnutí, Mádara Radical Renewal, Marrionaud, 1 849 Kč+ 6 fotek+ 7 fotek

Jak účinně bojovat s procesem stárnutí po padesátce? Základem je pečlivá a pravidelná péče o pleť. Jaké pomocníky ale povolat, aby vám stárnutí slušelo? Kombinujte účinnou masáž, osvědčený krém i novátorské tejpování. 

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 01. 04. 2024 09:00

Útočí na nás dle vědců už zhruba od pětadvaceti. Stárnutí pokožky a první vrásky. Opravdový zlom ve vnímání nedostatků pleti přibývajících s věkem ale každá žena spolehlivě více vnímá v období okolo padesátky. Existuje však řada kosmetických pomocníků, které proces stárnutí i jeho nechvalné projevy v podobě vrásek dovedou účinně eliminovat. Nové účinné prostředky si výhodně můžete pořídit třeba v rámci Dnů Marianne 2024, které startují už 12. dubna.

Masáž obličeje

Příjemná relaxační procedura, která přispívá k prokrvení pokožky, uvolnění napětí a podpoře obnovy buněk. Pravidelná masáž má navíc na vzhled pleti skutečně bahodárný vliv. Dovede eliminovat tmavé kruhy pod očima, zmírní efekt dvojité brady a správně aplikované hmaty dovedou i významně redukovat hluboké vrásky. Využít můžete salónní péči nebo se naučit několik masážních kroků a aplikovat ji co nejčastěji přímo v pohodlí domova. A viditelný výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Vhodná anti-aging péče

Pěstící kosmetika neumí zázraky, přesto je vaším významným každodenním pomocníkem. Ve výbavě padesátnic by tak rozhodně neměla chybět celá beauty rutina pečlivě sestavená pro váš konkrétní typ pleti i specifické požadavky, jako je důraz na hydrataci, doplnění vitamínů nebo využití účinků látek jako je kyselina hyaluronová, módní bakuchiol nebo retinol. Ty pleti po padesátce pomáhají s obnovením pružnosti, dostatkem hydratace i vyplněním drobných vrásek.

Kosmetické tejpování

Povadlé kontury obličeje a vrásky všeho druhu můžete řešit v ordinacích estetické chirurgie, zkusit ale můžete i novinku v podobě kosmetického tejpování. Jsou jí přisuzovány podobné účinky bez jakýchkoliv invazivních zákroků. Kosmetické tejpovací pásky kloubí medicínské poznatky s inovativními kosmetickými postupy, pleť vypínají, napomáhají průtoku lymfy a krve, zajišťují odvod odpadních látek a prokrvení pokožky. To prokazatelně zlepšuje její stav a pružnost již po prvním použití. Kde pásky cíleně pomáhají? Zejména v oblasti kolem očí, úst, na čele, tvářích, krku, ale i v dekoltu. I ty by vám ale měl aplikovat odborník. Maximálních výsledků dosahují kosmetické pásky v kombinaci právě s masážemi obličeje a také speciální obličejovou jógou.

Jarní dny Marianne 2024

Jarní Dny Marianne 2024 začínají v pátek 12. dubna a budou probíhat až do pondělí 15. dubna. Bude možné využít slevy až 60% do více než 2 400 obchodů i e-shopů po celé České i Slovenské republice.

Kupony na Dny Marianne 2024

Slevové kupóny jsou součástí dubnových vydání časopisů Marianne, který už je na stáncích a dále Marianne Bydlení a Marianne Venkov a styl, které jsou v prodeji od 20. března. Dále je najdete v mobilní aplikaci či v internetovém prohlížeči.

V galerii najdete tipy pro boj proti vráskám z řad pěsticích přípravků i další účinné pomocníky.

Vendula Pizingerová promluvila o těhotenství ve 48 letech: Lidé mi přáli postižené dítě a smrt

Vendula Pizingerová promluvila o těhotenství ve 48 letech: Lidé mi přáli postižené dítě a smrt

Související články

Další články