Perly a obří prsteny na slavných mužích: Peroutka jimi doladil růžový oblek a Lexa vyšperkoval výstřih

Zpěvák Milan Peroutka tentokrát oblékl pánský oblek v barvě Viva Magenta.Milana Peroutku tradičně obléká jeho partner Dominik.Milan Peroutka vynesl také černé perly.Frontman kapely Slza Petr Lexa se na Ceny Anděl oblékal sám.+ 10 fotek+ 11 fotek

Ceny Anděl 2023 jsou rozdány a mezi přítomnými dámami tentokrát v davu zazářilo tak několik pánů. Zpěvák Milan Peroutka (34) přišel už tradičně v outfitu, který s partnerem pečlivě ladili k dokonalosti. Frontman kapely Slza Petr Lexa (32) se pochlubil náhrdelníkem z perel, který nás zaujal svou cenou, a muzikant Václav Rouček vynesl kompletně bílý oblek s čepičkou, který přirovnal k čistému malířskému plátnu. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 02. 04. 2024 09:00

Mezi jinými na Cenách Anděl vynikali také hudební producent Jaro Slávik (49), partner Emmy Smetana Jordan Haj (35), partner Martiny Pártlové Josef Vařeka (31), šéfkuchař Přemek Forejt (36), nebo slavný bouřlivák z kapely J.A.R. Michael Viktořík (58), který nám dokonce ukázal, jak si kvůli průhlednému tričku musel oholit své břicho. Také jeho extravagantní outfit najdete v naší fotogalerii.

Milan Peroutka v obleku barvy Viva Magenta

Zpěvák Milan Peroutka (34) pro tentokrát vynesl pánský oblek značky Ami Paris v barvě Viva Magenta, černou ručně šitou košili na míru ze své vlastní skříně od značky Galard a boty z oděvního řetězce Zara, přičemž jeho stylistou byl opět jeho partner Dominik. "Určitě se inspirujeme také v zahraničí, i u nás už kluci nenosí jen bílou košili a černé kalhoty. Já osobně tomu fandím ze svého úhlu pohledu, který pro někoho nemusí být stoprocentně chlapský."

Outfitu vévodily také výrazné šperky, černé perly od značky Antiperle, které Milan vynesl jako prstýnky a ozdobil se jimi také v dekoltu. "Poprvé v životě mám půjčené šperky, to je na mě dnes asi nejzajímavější věc," pochlubil se nám zpěvák. "Ctíme dress code creative black tie. Dneska je to alfa a omega, mohou tě za to i vyhlásit," říká Milan."Není to žádný exkluzivní kousek, ale je přesto stylový, proto doufám, že jsem splnil zadání."

O šperky se zajímá především jeho partner Dominik. "Šperky má rád hlavně Domča, takže tam investuji, ale já si na to tolik nepotrpím. Hledám nebo nacházím k nim nějaký vztah," vysvětluje nám Milan. Na peníze se v tomto směru tolik nehledí, rozhoduje něco jiného. "Není to jen o tom, kolik které šperky stojí, ale také o historii konkrétní firmy. Je to také nějaká věda a mě se líbí, jakou v tom má Domča zálibu."

Doporučené video: Zpěvák Václav Rouček na předávání Cen Anděl

Václav Rouček kompletně bílý a s čepičkou

Zpěvák Václav Rouček nás v davu lidí na Cenách Anděl na první pohled zaujal netypickým kompletně bílým pánským oblekem, jehož zajímavou součástí byla také bílá čepice.

"Mám na sobě model od návrháře Jerryho Fürsta, je to mladý a šikovný kluk. Doplňky jsou od značky Antiperle a boty jsou Converse," popisuje muzikant v našem rozhovoru. "Je to pro mě takové čisté plátno, dalo by se říct, takže to vlastně může mít i jistý přesah," dodává s tím, že chtěl svým outfitem také vyjádřit jistý názor. A jak přiznává, do společnosti se extravagantně oblékne s chutí. "Jsem schopný být hodně zalezlý a hodně introvertní, ale baví mě se někdy ukázat a pořádně to naboostovat," tvrdí Rouček.

Doporučené video: Petr Lexa na předávání Cen Anděl

Petr Lexa s perlovým náhrdelníkem a milovanými prsteny

Frontman kapely Slza, zpěvák Petr Lexa (32), oblékl zajímavou kombinaci černých společenských kalhot, černého trička a bílého bomberu. "Pokud jde o společenské akce, tak mám pocit, že mě snad nikdy v životě neoblékal profesionál. Pokaždé vezmu to, co mám zrovna po ruce. Když jdu s přítelkyní, tak se snažím sladit k ní," naznačuje muzikant, který žije s modelkou Natálií Kotkovou. "Dnes jsem přišel sám, proto jsem se snažil obléknout tak, abych se cítil dobře. Přemýšlel jsem, že bych si vzal sako, ale nosím ho pořád a myslel jsem, že ho bude mít každý," vysvětluje v našem rozhovoru, jak nad svým outfitem uvažoval.

Móda v jeho životě není určující záležitostí. "Rád se obléknu, ale není to něco, čím bych žil," přiznává zpěvák. Zajímavým detailem byl náhrdelník z perel, kterým svůj outfit vyšperkoval. "Jsou to asi nejlevnější perly, které se dají koupit na internetu, ale já to mám prostě rád, mě se to líbí. Prsteny jsou stříbrné, mám je už strašně dlouho," svěřil se nám Lexa. "Já to sbírám už spoustu let a mám šuplíček, do kterého sáhnu pokaždé, když mám jít někam na akci. Prohrabu se jím a to, co mi zrovna padne do oka, to navléknu. Neřekl bych, že je to sbírka, ale je tam asi třicet kousků," pochlubil se frontman Slzy.

Na fotografie nejzajímavějších pánských outfitů na letošním předávání Cen Anděl se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články